Діючий склад Національного тарифного регулятора НКРЕКП став проявом некомпетентності і корупції влади.

Про це заявила народний депутат Юлія Тимошенко.

«Цей хаос, який бачать люди, цей бардак, який вони бачать замість порядку – це є некомпетентність, корупція. І це є служіння олігархам – як внутрішнім, так і зовнішнім», - заявила нардеп в ефірі телеканалу «Україна24».

За її словами, відповідальність за зловживання НКРЕКП в тарифній політиці лежить на президенті Володимирі Зеленському

«Перший, хто мусить відповідати за всю цю ситуацію – це президент. Тому що НКРЕКП його особистий орган сьогодні. І те, що зараз відбувається з тарифами – це реально страшно», - додала Тимошенко.

Популярні новини зараз

Архівні фото Хрещатика розлетілися мережею: як виглядала головна вулиця Києва 100 років тому

Бліда Тоня Матвієнко налякала українців: "Останній день..."

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася в коханні найважливішому чоловікові: "Мій Олімп"

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Показати ще

Юлія Тимошенко: Facebook
Юлія Тимошенко: Facebook

Рекордні зарплати і премії керівництву Тарифного регулятора Тимошенко назвала неподобством і знущанням над громадянами.

«З моменту приходу попереднього президенту і зараз це продовжується країна поділилася на чорних рабів і білу кістку чиновників», - наголосила нардеп.

Нагадаємо, згідно декларацій членів НКРЕКП та голови комісії, їх заробітна плата в 2020 році зросла в середньому в 2 рази до 2 млн грн на рік. За даними НАЗК, члени НКРЕКП виявилися найбільш високооплачуваними державними службовцями після керівництва Національного банку України.

Заробітна плата рядового члена НКРЕКП в 4 рази перевищує зарплату прем'єр-міністра та в 7 разів зарплату президента Зеленського.

16 березня Окружний адмінсуд Києва визнав сумнівними повноваження 4 із 7 членів НКРЕКП через збіг строку їх повноважень і зобов’язав Кабінет Міністрів розглянути питання їх звільнення. Самі члени комісії судові засідання по цій справі проігнорували.