Члени Національної тарифної комісії НКРЕКП на засіданні 7 квітня прийняли рішення преміювати себе за підсумком 1 кварталу 2021 року в розмірі 50% посадового окладу, що згідно з їхніми деклараціями, становить від 200 до 250 тис.грн кожному.

Відповідне рішення комісія прийняла одноголосно, свідчить трансляція засідання на офіційному каналі в YouTube.

«З деяких питань оплати праці: робимо аналогічно з попереднім кварталом», - повідомив голова комісії Валерій Тарасюк.

За 4 квартал 2020 року премія була затверджена в розмірі 50%. Таке рішення закріплено постановою НКРЕКП №2490 від 16 грудня 2020 р.

Частина членів НКРЕКП задекларували отримання цих премій на початку лютого 2021 року. Наприклад, Ольга Бабій отримала 208 323 грн, член Олексій Магда – 229 440 грн, свідчать дані Нацагентства з протидії корупції.

Популярні новини зараз

У Києві пенсіонерка віддала шахраям півмільйона, українці охнули - "Ось вам і зубожіння"

Надя Дорофєєва "підтримала" Володимира Дантеса після нелегкого визнання: "Мізків там немає..."

Міра Карпович з "Татусевих доньок" розповіла про відносини з "сестрами": "Пили, курили, було все..."

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

В обґрунтуванні виплати нових премій за 1 квартал 2021 року говориться, що вони необхідні для «стимулювання високоінтелектуальної праці, підвищення його ефективності, якості та зацікавленості в досягненні результатів».

Нагадаємо, в 2020 році члени НКРЕКП підвищили собі заробітну плату в середньому в 2 рази до 200 000 грн на місяць. Згідно з даними НАЗК, члени НКРЕКП стали найбільш високооплачуваними чиновниками в країні.

16 березня 2021 року Окружний адмінсуд Києва визнав сумнівними повноваження 4 з 7 членів НКРЕКП, включаючи голову Валерія Тарасюка, через збіг терміну їх повноважень та зобов'язав Кабінет Міністрів розглянути питання їх звільнення. Самі члени комісії судові засідання у цій справі проігнорували.