Тепер у Харківській, Черкаській та Запорізькій областях менеджери Укртелеком надаватимуть своїм бізнес-клієнтам консультаційні послуги з придбання електроенергії в постачальника YASNO.

Юридичні особи, які таким чином придбають електроенергію в YASNO, протягом трьох місяців отримуватимуть знижку 15% на високошвидкісний оптичний інтернет від Укртелеком. Крім того, протягом перших трьох місяців вони будуть сплачувати за електроенергію без нарахувань за послуги постачальника (доходність постачальника складе 0,1% від вартості електроенергії).

Наразі понад 80 тис. юридичних осіб з усієї України обрали своїм постачальником YASNO. Корпоративним клієнтам компанія забезпечує прозорі ціни без прихованих нарахувань, зрозумілі умови постачання та якісне обслуговування.

«Для бізнес-клієнтів ми створили зручні дистанційні сервіси, що включають Особистий кабінет, окрему лінію контакт-центру, електронний документообіг із застосуванням ЕЦП, підтримку персональних менеджерів.

Отримати консультацію та укласти договір можна також в одному з 67 енергоофісів YASNO, які в тому числі відкриті у Харкові, Черкасах та Запоріжжі. У минулому році постачальні компанії, що надають послуги під брендом YASNO, очолили рейтинг електропостачальників України. Ми не зупиняємося на досягнутому та прагнемо бути ще ближче та доступніше для наших споживачів», - сказав директор з продажів та обслуговування клієнтів YASNO Євген Бушма.

Популярні новини зараз

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Показати ще

Співпраця Укртелеком та YASNO реалізується в рамках партнерської програми, яку нещодавно запустив енергопостачальник.

«Використовуючи нові можливості ринку електроенергії, Укртелеком долучається до європейської практики – пропонувати послуги надійного електропостачальника своїм споживачам телекомунікаційних послуг. Особливістю саме цієї ініціативи є робота з сегментом юридичних осіб, у чому ми маємо велику експертизу. Це прозора і вигідна співпраця двох компаній, яка дає споживачам додаткові переваги. Ми хочемо запропонувати нашим існуючим та новим клієнтам вигідне комплексне рішення, що включає спеціальну пропозицію на телекомпослуги та постачання електроенергії», – коментує в Укртелекомі директор з розвитку корпоративного сегмента Микола Давиденко.

Укртелеком обслуговує понад 100 тис. клієнтів-юридичних осіб в усіх областях України, забезпечуючи їх сучасними телекомпослугами та індивідуально підібраними рішеннями, що суттєво полегшують ведення бізнесу. Маючи досвід роботи з підприємствами, організаціями та установами, та маючи портфель продуктів, побудованих на взаємодії з партнерами з індустрій телебачення, ІКТ, кібербезпеки, програмного забезпечення, представники телекомоператора тепер також допомагатимуть їм в отриманні вигідних умов на постачання електроенергії.