Впровадження накопичувальної пенсійної системи не повинно збільшити податкове навантаження на бізнес. Про це заявив міністр економіки Ігор Петрашко в інтерв'ю «Кореспонденту».

«В уряді йшли активні дискусії про введення накопичувальної пенсійної системи. Одна з наших ключових позицій була такою: ми підтримуємо ідею накопичувальної системи, але за умови, що її введуть не за рахунок збільшення податкового навантаження на бізнес», - заявив Петрашко.

Міністр також підкреслив, що виступає проти підвищення податків, і Уряд зараз не розглядає будь-які ініціативи по цьому напрямку.

«З точки зору кардинального впливу на економічні показники ніяких ініціатив про підвищення податкового навантаження зараз немає, і ми такого не допускаємо», - повідомив Петрашко.

Раніше економіст Борис Кушнірук зазначив, що запропоновані владою законопроекти щодо впровадження накопичувального рівня пенсійної системи не передбачають механізмів захисту заощаджень громадян. На його думку, ця реформа вигідна тільки фінансовим посередникам.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Показати ще

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстровано два законопроекти щодо впровадження накопичувального рівня пенсійної реформи-депутатський "Про загальнообов'язкове накопичувальне пенсійне забезпечення" (рег. №2683) та Урядовий "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо накопичувальної професійної пенсійної системи" (Реєстр.№4408), кожен з яких, за словами експертів, передбачає додаткові витрати для бізнесу.