12 квітня (понеділок) Державна екологічна інспекція України передасть ведмедя бурого на прізвисько Юра до Центру реабілітації бурих ведмедів.

Під час нещодавної перевірки умов утримання бурого ведмедя у відпочинковому комплексі «Байка» інспектори виявили порушення природоохоронного законодавства. Враховуючи гучний суспільний резонанс та численні відгуки небайдужих громадян та зоозахисників, Державна екологічна інспекція України застосувала всі можливі важелі впливу, аби дика тварина була вилучена з комплексу та перевезена до центру реабілітації.

До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації.

План заходу:

  • 10.00 - 10.30 - зустріч учасників за адресою: вулиця Над Гуком, б. 150, Косів, Івано-Франківська область. Передача ведмедя бурого представникам Державної екологічної інспекції України.
  • 10.30 - 14.30 - трансфер до центру реабілітації за адресою: с. Синевирська Поляна, Закарпатська область.
  • 14.30 - 15.00 - передача тварини до Центру реабілітації бурих ведмедів.

Просимо вас акредитуватись до 12 години 9 квітня за телефоном: +38 097 937 86 22 (Оксана Болотнєва).

Популярні новини зараз
Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Українець поскаржився на Monobank через 4 роки довірчих відносин: посеред ночі почали зникати гроші Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще