НКРЕКП офіційно опублікувала постанову №569 від 7 квітня 2021 року про виплату членам комісії і її голові квартальних премій 50% посадового окладу.

Постанова розміщена на сайті регулятора.

«За особистий внесок у загальні результати роботи НКРЕКП за підсумками І кварталу 2021 року, з урахуванням фактично відпрацьованого часу, встановити керівним працівникам НКРЕКП премію у розмірі встановленому на засіданні НКРЕКП», - йдеться в постанові.

На засідання 7 квітня голова НКРЕКП Валерій Тарасюк заявив, що премія буле складати 50% як і в попередній квартал. З огляду на середину зарплату членів НКРЕКП в 2020 році, зазначену ними в декалараціях, розмір квартальної премії складе не менше 250 тис. грн.

За рішенням комісії, виплата цих премій здійснюватися одночасно з зарплатою за другу половину квітня, тобто на початку травня 2021 року.

Популярні новини зараз

Влад Яма здивував знімками "справжньої" Джамали: "Ще ніколи не виглядала так мужньо"

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

Попередню премію члени НКРЕКП отримали на початку лютого за 4 квартал 2020 року. Згідно декларацій членів регулятора, премія склала від 205 по 225 тис. грн.

Нагадаємо, в 2020 році члени НКРЕКП підвищили собі заробітну плату в середньому в 2 рази до 200 000 грн на місяць. Згідно з даними НАЗК, члени НКРЕКП стали найбільш високооплачуваними чиновниками в країні.

7 квітня члени НКРЕКП вирішили виплатити собі квартальну премію в розмірі 200-250 тис. грн кожному, мотивуючи це необхідністю «стимулювати високоінтелектуальну працю».