Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила справу " Роттердам+".

Про це повідомило Національне антикорупційне бюро, яке розслідувало справу більше 4 років.

"Сьогодні прокурор (старший прокурор групи прокурорів САП Віталій Пономаренко-прим.) втретє закрив справу " Роттердам+",- повідомило НАБУ в п'ятницю ввечері.
Причини закриття справи НАБУ не повідомляє.

Це третє рішення прокуратури про закриття справи " Роттердам»" за останні 7 місяців.

Нагадаємо, перший раз справу було закрито через відсутність складу злочину 27 серпня 2020 року. Тоді це рішення підтвердив офіс Генерального прокурора і Вищий антикорупційний суд, рішення якого вступило в законну силу 17 листопада 2020 року.
У ході розслідування не було встановлено жодних збитків від дії цієї формули. Понад 5 українських та 10 іноземних експертиз підтвердили її економічну та юридичну обґрунтованість.

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки В українському посольстві в Мадриді пролунав вибух: співробітник натрапив на вибухівку У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту
Показати ще

До такого ж висновку від формули "Роттердам+" прийшла комплексна експертиза СБУ та Антимонопольний комітет України, який проводив власне незалежне розслідування.
Однак восени 2020 року за позовом Нікопольського заводу феросплавів олігарха Ігоря Коломойського справу було на час відновлено. Через кілька місяців воно було повторно закрито, оскільки ніяких ознак порушення закону так і не було встановлено.

Після цього Вищий антикорупційний суд ще двічі підтвердив законність та обґрунтованість дій прокурорів САП, які вивчали зібрані слідством матеріали та дійшли висновку про відсутність у справі «Роттердам+» складу злочину.