НКРЕКП на чолі з Валерієм Тарасюком буде робити все, аби зірвати інтеграцію енергосистеми України з Європейським Союзом, щоб олігарх Віктор Пінчук міг продовжувати збагачуватися на імпорт струму з Росії і Білорусі.

Про це заявив лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко.

«Ми продовжуємо отримувати імпорт з однієї причини, то тому що на цьому заробляють, а заробляє одна людина в цій країні – (Віктор – прим.) Пінчук… А наш доморощений регулятор НКРЕКП на чолі з (Валерієм – прим.) Тарасюком, в ручному режимі все регулює, і платять за це українці величезними боргами і колапсом в енергетиці», - зазначив Ляшко в ефірі телеканалу «Україна24».

Він наголосив, що відкриття імпорту російського струму повернуло енергосистему України в сферу впливу Росії і «відкинуло країну на 5-10 років назад».

«Питання заборони російсько-білоруського імпорту – це навіть не обговорюється, це як «отче наш», - заявив Ляшко.

Популярні новини зараз
Маша Єфросиніна розповіла про потужну силу путіна і вказала, хто йому допомагає: "Провела чаклунську дефлорацію" Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Нагадаємо, Україна відновила імпорт електричної енергії з Росії та Білорусі в січні-лютому 2021 року. За перші 3 місяці, витрати на імпорт перевищили 900 млн грн.

18 березня про необхідність обмеження імпорту заявив президент Володимир Зеленський, а на наступний день припинити імпорт пообіцяв в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко.

Основним імпортером з Білорусі виступає компанія «Дніпросталь-Енерго» олігарха Віктора Пінчука.