Володимир Зеленський ще у 2019 році висунув ідею розвитку прямої демократії через систему електронних референдумів.

Свою думку у програмі Яніки Мерило «Суб’єктивно з Янікою Мерило» з цього приводу висловлює політтехнолог, експерт з управління репутацією Борис Тизенгаузен.

«При референдумі частина відповідальності перекладається на народ. Завжди можна сказати: дивіться, люди захотіли ринок землі, а я тільки виконавець їхньої волі. А якщо в російській глибинці провести опитування, люди напевно захочуть Путіна, а не кого-небудь молодого і прогресивного», - вважає експерт.

На його думку, в Росії як раз немає великого попиту на молодих і прогресивних. Там здебільше хочуть царя - і він у них вже є. Такого царя, щоб він всіх розстріляв, всіх пересаджав, і залізною рукою навів порядок.

Популярні новини зараз
Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

«Так, ми погано живемо, але зате у нас порядок», - сформулював Борис Тизенгаузен позицію більшості росіян.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, цей експерт засудив дії української влади в області карантинних обмежень.

Також Тизенгаузен прокоментував можливість зустрічі Володимира Зеленського та президента США.