Володимир Зеленський ще у 2019 році висунув ідею розвитку прямої демократії через систему електронних референдумів.

Свою думку у програмі Яніки Мерило «Суб’єктивно з Янікою Мерило» з цього приводу висловлює політтехнолог, експерт з управління репутацією Борис Тизенгаузен.

«При референдумі частина відповідальності перекладається на народ. Завжди можна сказати: дивіться, люди захотіли ринок землі, а я тільки виконавець їхньої волі. А якщо в російській глибинці провести опитування, люди напевно захочуть Путіна, а не кого-небудь молодого і прогресивного», - вважає експерт.

На його думку, в Росії як раз немає великого попиту на молодих і прогресивних. Там здебільше хочуть царя - і він у них вже є. Такого царя, щоб він всіх розстріляв, всіх пересаджав, і залізною рукою навів порядок.

Популярні новини зараз
Мешканці Лиману пообіцяли повернутися та залишили промовисте повідомлення для окупантів: "Пошкодуєте, що не здохли раніше" Чоловік Корольової Тарзан насмішив американців китайцями: "Заклейте Байдену рот" Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

«Так, ми погано живемо, але зате у нас порядок», - сформулював Борис Тизенгаузен позицію більшості росіян.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, цей експерт засудив дії української влади в області карантинних обмежень.

Також Тизенгаузен прокоментував можливість зустрічі Володимира Зеленського та президента США.