Зволікання з будівництвом патронного заводу є величезною загрозою для обороноздатності держави.

Про це заявив лідер Національного Корпусу Андрій Білецький в ефірі «Ток-шоу №1 Василя Голованова» на телеканалі «Україна 24».

«Ми сім років не можемо створити патронний завод, який нам надзвичайно необхідний. США за «Манхеттенським проектом» (авт. – програма США з розробки ядерної зброї 1942 року) перший раз у світі ядерну бомбу зробили за менший час, ніж ви називаєте, щоб створити технологію початку ХІХ ст. – патронний завод. Те саме – це лінія боєприпасів для артилерії», – сказав Білецький.

За словами лідера Національного Корпусу, причиною такої ситуації є корупція у сфері оборони.

Популярні новини зараз

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

«У нас абсолютно засекречено ДОЗ (авт. – державне оборонне замовлення), де закладені величезні корупційні схеми. ДОЗ не приймається до квітня, бо вирішується, які приватні контори будуть ремонтувати техніку, яке вибачте, лайно, типу бронеавтомобілів, не потрібних армії, бронекатерів «Гюрза» з Ленінської кузні буде закуповуватись. Зупиніться! Це бенкет під час чуми. У нас ворог біля воріт. Відкрийте ДОЗ, почніть робити елементарні речі. Зробіть патронний завод. І дай Бог, щоб напад Росії був не завтра, і у нас буде час забезпечити армію набоями», – наголосив політик.