Україна отримала лише 40% коштів від обіцяних спочатку від Міжнародного валютного фонду, але це не дивно, оскільки з боку МВФ на перемовини сідають люди, які закінчували Оксфорд, а з нашого - кіндер-сюрпризи.

Про це сказав політичний консультант Олександр Лазарєв в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24".

"Якщо ми подивимося на історіографію отримання траншів (від МВФ, - ред.), то ми, як завжди, отримуємо 40% від обіцяного спочатку. Тобто, за логікою речей, ми недоотримали ті транші, за які ми вже виконали зобов'язання. Це говорить про те, що наші перемовники "дуже сильні і підковані в дипломатичному середовищі", що можуть вести переговори з МВФ і "домагатися" національних інтересів... Хоча чого ми хочемо, якщо з боку Міжнародного валютного фонду з нами на перемовини сідають люди, які Оксфорд і Кембридж закінчували, а з нашого боку - сідають умовні кіндер-сюрпризи", - сказав Олександр Лазарєв.

Він нагадав, що в кінці 1990-тих років в Росії "кіндер-сюрпризом" називали прем'єр-міністра Сергія Кирієнка, у якого біографія виглядала як: народився, вчився, одружився - прем'єр-міністр.

Популярні новини зараз

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

СТБ пояснив, чому Юля "Зайка" вилетіла з "Холостяка": "Злили учасницю, так і скажіть"

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк пояснив, що крім МВФ Україні може надати фінансування його аналог в Пекіні.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Охріменко назвав валютний фонд хлопчиком для биття: "Поганий МВФ - це завжди добре".