Україна отримала лише 40% коштів від обіцяних спочатку від Міжнародного валютного фонду, але це не дивно, оскільки з боку МВФ на перемовини сідають люди, які закінчували Оксфорд, а з нашого - кіндер-сюрпризи.

Про це сказав політичний консультант Олександр Лазарєв в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24".

"Якщо ми подивимося на історіографію отримання траншів (від МВФ, - ред.), то ми, як завжди, отримуємо 40% від обіцяного спочатку. Тобто, за логікою речей, ми недоотримали ті транші, за які ми вже виконали зобов'язання. Це говорить про те, що наші перемовники "дуже сильні і підковані в дипломатичному середовищі", що можуть вести переговори з МВФ і "домагатися" національних інтересів... Хоча чого ми хочемо, якщо з боку Міжнародного валютного фонду з нами на перемовини сідають люди, які Оксфорд і Кембридж закінчували, а з нашого боку - сідають умовні кіндер-сюрпризи", - сказав Олександр Лазарєв.

Він нагадав, що в кінці 1990-тих років в Росії "кіндер-сюрпризом" називали прем'єр-міністра Сергія Кирієнка, у якого біографія виглядала як: народився, вчився, одружився - прем'єр-міністр.

Популярні новини зараз

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

"Гузнолизів достатньо...": українська медсестра розповіла про несправедливість, одні отримали - 10 тис. грн, а "улюбленці" 40 тис. грн

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк пояснив, що крім МВФ Україні може надати фінансування його аналог в Пекіні.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Охріменко назвав валютний фонд хлопчиком для биття: "Поганий МВФ - це завжди добре".