Політичний консультант, аналітик Олександр Лазарєв у програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» розповів, які схеми і махінації можуть бути на ринку землі.

За його словами, пайовики – це не завжди багаті люди. Тому з урахуванням зниження рівня купівельної спроможності, збільшення комунальних платежів, підвищення цін, пайовиків будуть поступово підштовхувати до того, що вони можуть продати свою землю і отримати за неї «живі» гроші. Лазарєв зазначає, що пайовики будуть змушені продавати землю, і це дозволить латифундистам скупити її дуже дешево і в короткі терміни.

«Питання – за якими цінами вони її виставлять? Ну, кажуть, від тисячі до двох-трьох тисяч доларів за гектар. Це колосально низька вартість для української землі. Тому що у нас один з кращих чорноземів, кращих ґрунтів у світі! Вона має колосальний потенціал, і вона не може коштувати так дешево! Але людям цього не пояснюють, а збіднілому народу дуже зручно продати замануху таку, що вона коштує півтори-дві тисячі», - обурився аналітик.

Також Лазарєв розповів про земельні махінації, пов'язані з банками. Пайовики і фермери будуть брати кредити під заставу землі, так як їм запропонують дуже вигідні умови, якщо в заставу поставити саме землю, а не що-небудь інше. І коли вони не зможуть платити за кредитами – банк конфіскує їх землю.

Популярні новини зараз

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Арсен Мірзоян показав на кого схожа його маленька Ніна: "Як дві краплі"

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Показати ще

Раніше Знай.uа повідомляв, що Котенкова заявила, що населення України стрімко скорочується.

Також Знай.uа повідомляв, що Омелян заявив, що українські міністри повинні відповідати за кадри, яких вони призначають.