Політичний консультант, аналітик Олександр Лазарєв у програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» розповів, які схеми і махінації можуть бути на ринку землі.

За його словами, пайовики – це не завжди багаті люди. Тому з урахуванням зниження рівня купівельної спроможності, збільшення комунальних платежів, підвищення цін, пайовиків будуть поступово підштовхувати до того, що вони можуть продати свою землю і отримати за неї «живі» гроші. Лазарєв зазначає, що пайовики будуть змушені продавати землю, і це дозволить латифундистам скупити її дуже дешево і в короткі терміни.

«Питання – за якими цінами вони її виставлять? Ну, кажуть, від тисячі до двох-трьох тисяч доларів за гектар. Це колосально низька вартість для української землі. Тому що у нас один з кращих чорноземів, кращих ґрунтів у світі! Вона має колосальний потенціал, і вона не може коштувати так дешево! Але людям цього не пояснюють, а збіднілому народу дуже зручно продати замануху таку, що вона коштує півтори-дві тисячі», - обурився аналітик.

Також Лазарєв розповів про земельні махінації, пов'язані з банками. Пайовики і фермери будуть брати кредити під заставу землі, так як їм запропонують дуже вигідні умови, якщо в заставу поставити саме землю, а не що-небудь інше. І коли вони не зможуть платити за кредитами – банк конфіскує їх землю.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

"Гузнолизів достатньо...": українська медсестра розповіла про несправедливість, одні отримали - 10 тис. грн, а "улюбленці" 40 тис. грн

Показати ще

Раніше Знай.uа повідомляв, що Котенкова заявила, що населення України стрімко скорочується.

Також Знай.uа повідомляв, що Омелян заявив, що українські міністри повинні відповідати за кадри, яких вони призначають.