НАБУ підтвердило факт розслідування створеної НКРЕКП схеми завищення цін на електроенергію для «Укрзалізниці» і тепер повинне допитати членів комісії через їх роль в імпорті струму з Росії і Білорусі.
Про це заявив лідер Незалежної профспілки гірників, народний депутат Михайло Волинець.

«Судячи з тієї кількості корупційних прецедентів від напівлегальних керівників НКРЕКП, жодних сумнівів, що попереду сенсаційні викриття. В тому числі окремо – з питання кризи в енергетичній галузі, простою держшахт через відновлення незалежним регулятором імпорту електроенергії з Білорусі та Росії у січні та лютому цього року», - повідомив Волинець.

За його словами, НАБУ встановила збитки віл створеної НКРЕКП схеми для «Укрзалізниці» в 1,94 млрд грн за 2019-2020 роки.
«З головними фігурантами справи наразі працюють детективи НАБУ - проводяться обшуки і допити», - додав Волинець.

Нагадаємо, раніше НАБУ підтвердило факт розслідування схеми на 1,94 млрд грн із завищення цін на електроенергію для «Укрзалізниці». За інформацією народних депутатів-членів тимчасової слідчої комісії парламенту, авторами схеми міг бути особисто голова НКРЕКП Валерій Тарасюк та член комісії Дмитро Коваленко.

Схема полягала в перепродажі електроенергії київських ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 через підставні компаній, пов’язані з керівництвом НКРЕКП, для потреб «Укрзалізниці» з націнкою 30-40%.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Тоня Матвієнко показала тату, які раніше бачив лише Арсен Мірзоян

Тіна Кароль розсмішила відео з сином у райському куточку: "Веня такий чудовий"

Тоня Матвієнко загубилася між трьома "близнючками": Мірзоян не впізнає

Показати ще