Справу «Роттердам+» чекає чергове закриття через відсутність в ній жодних доказів вчинення злочину.


Про це заявив колишній підозрюваний в цій справі, екс-голова НКРЕКП Дмитро Вовк.
«На минулому тижні САП своїм рішенням ВТРЕТЄ закрило справу «Роттердам+», а сьогодні вийшли новини про чергове скасування закриття справи. Але хай не радіють - справа залишилась бездоказовою, безперспективною та політичною. А тому її чекатиме стільки закриттів скільки знадобиться до повної перемоги», - заявив Вовк на своїй сторінці в Facebook.


Він зазначив, рішення замголови САП Максима Грищука скасувати постанову прокурора про закриття справи повинне отримати юридичну оцінку.
«Скасування закриття руками в.о. керівника САП Грищука ще будуть вивчати юристи, але очевидним є нестримне бажання НАБУ тримати справу «живою» - сьогодні 6 роковини роботи пана Ситника на посаді директора НАБУ і 2/3 з них він присвятив цьому PR-шоу на підтримку Коломойського», - додав Вовк.
Нагадаємо, 9 квітня САП втретє закрила справу «Роттердам +». Перший раз справа була закрита 27 серпня 2020 року. Тоді це рішення підтвердив Офіс Генерального прокурора і Вищий антикорупційний суд.
В ході розслідування не було встановлено жодних збитків від дії цієї формули. Більше 5 українських і 10 іноземних експертиз підтвердили її економічну і юридичну обґрунтованість.
Вищий антикорупційний суд тричі підтвердив законність і обґрунтованість дій прокурорів САП, які вивчали зібрані слідством матеріали та прийшли до висновку про відсутність у справі «Роттердам+» складу злочину.