Кабмін повинен зацікавитися, Чому члени Наглядової ради "Укрзалізниці" отримують захмарні зарплати в той час, як компанія несе величезні збитки. Про це заявила президент Асоціації "Укрведтранс", до якої входять оператори вантажних залізничних перевезень, Наталія Петриченко.

«Питань до наглядової ради дуже багато, і її роль поки незрозуміла. Вони отримують винагороди, а УЗ по фінплану 2020 року в збитках. При цьому винагороди йдуть членам наглядової ради колосальні! Це якось навіть алогічно", - сказала Петриченко.

За її словами, розмір винагороди членам наглядової ради непорівнянний з результатами його роботи: компанія за три роки діяльності нинішнього складу Наглядової ради постійно має збитки.

"Взагалі незрозуміло, які ставляться завдання перед Наглядовою радою, і як вона має звітувати. Які показники вони виконали, за що вони повинні отримати винагороду? Це все незрозуміло. І взагалі Наглядової ради за весь період її існування непрозора і незрозуміла", - підкреслила Петриченко.

На її думку, ситуацією в "Укрзалізниці" і виплатами Наглядовій Раді повинні зацікавитися і правоохоронні органи, і уряд, оскільки мова йде про Державну компанію, яка доведена до критичного стану.

Популярні новини зараз

Сергій Притула розповів про заміжжя Лесі Нікітюк: "Буду співати на весіллі"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

На розлучення подала Дружина Білла Гейтса Мелінда — у засновника Microsoft важкий характер

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

"Вищий орган-Кабінет міністрів - він повинен зацікавитися роботою Наглядової ради. І порівняти показники-чого вони досягли і що вони отримали, я маю їх винагороди і всі втрати УЗ», - підсумувала Петриченко.

Раніше народний депутат, член Комітету ВР з питань транспорту та інфраструктури Костянтин Бондарєв заявив, що уряд повинен негайно провести засідання для обговорення проблем «Укрзалізниці» і звільнити Наглядову раду, яка довела компанію до кризи.

У свою чергу економічний експерт Борис Кушнірук заявив, що скандали навколо Наглядової ради «Укрзалізниці», на утримання якої витрачаються мільйони, дискредитують реформу корпоративного управління, і закликав звільнити весь склад Ради.