Вина за мільярдні збитки державних енергетичних компаній лежить на чиновниках НКРЕКП, які за півтора роки фактично зруйнували енергетичний сектор України.
Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

«Вся відповідальність за збитковість енергетичних компаній лежить на регуляторі. Дорегулювалися до того, що вся українська енергетика на кладовищі, на кладовищі в прямому смислі, вже не в реанімації», - заявив політик в ефірі телеканалу «Україна24».

Він заявив, що НКРЕКП регулятор проводить корупційну політику в інтересах певних людей, через що державні підприємства змушені нести збитки.

«Сотні тисяч людей без роботи, зарплати не платять, імпорт купуємо, грошей не вистачає, взаємні мільярдні борги, відсутність можливості розплачуватися по цих боргах. І фактично зупинення програми розвитку зеленої енергетики», - додав Ляшко.

Він заявив, що з огляду на катастрофічну ситуацію на енергоринку, президент Володимир Зеленський мусить невідкладно звільнити діючий склад НКРЕКП.
«Президент Зеленський призначав цих дебілів на НКРЕКП. От він тепер має негайно ці корумповані дебільні рожі звідти негайно відкликати, видати указ», - додав Ляшко.
Нагадаємо, в 2020 році державна компанія «Укренерго» отримала збиток 27,5 млрд грн, державний «Енергоатом» - 4,7 млрд грн.
Однією із основних причин збитковості стали маніпуляції на ринку електроенергії через неефективну роботу НКРЕКП.
Нагадаємо, влітку 2020 року АМКУ офіційно звинуватив НКРЕКП у затвердженні недосконалих правилах ринку, що допускають різного роду маніпуляції на енергоринку.

Популярні новини зараз
Хто не встиг запастися, платитиме більше: в Україні стрімко дорожчає цибуля На українців чекає жахлива зима: Генсек НАТО видав свій прогноз В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще