Збільшення грудей - найпоширеніша пластична операція. Чи варто боятися інфекції? Відповідь в матеріалі.

Онкохірург, мамолог, пластичний хірург Ігор Звєрєв спеціально для Сlutch розповів про те, наскільки великий ризик занесення інфекції під час операції по збільшенню грудей і чи можуть імпланти не прижитися.

"У моїй практиці такого не було, щоб імпланти не прижилися. Сучасні імпланти дуже інертні до тканин організму.

Ігор Зверєв, clutch.net.ua
Ігор Зверєв, clutch.net.ua

Організм покриває їх зверху капсулою і живе з ними окремим життям. Імплант в капсулі - окремо, організм - окремо, тому те, що пацієнти називають "імплант не прижився" найчастіше це якісь ускладнення: інфекція в рані, навколо імпланта, скупчення рідини.

Популярні новини зараз

Заміну солістки Go_A напередодні "Євробачення" оцінили в мережі: "Вивчила українську за 2 години"

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

Можливі ситуації, коли лікар розуміє, що не прибравши імплант інфекцію перемогти не вийде (тому що ця інфекція на імпланті живе), і щоб її перемогти необхідно прибрати імплант, перемогти інфекцію, а потім поставити на місце новий імплант.

Фото: clutch.net.ua
Фото: clutch.net.ua

Ризик інфекцій в принципі є при будь-якій операції, тому під час хірургічного втручання всім пацієнтам вводиться профілактична доза антибіотика. Імплант теж обробляється спеціальним розчином, який вбиває всілякі мікроби. Після операції пацієнтка отримує 5-денний профілактичний курс антибіотикотерапії.

Тому якщо хірург дотримувався всіх рекомендацій по правильній установці імплантів, по антибіотикотерапії, якщо в операційній все стерильно і пацієнтка дотримується рекомендацій після операції, то всі ризики зводяться до мінімуму. На сьогодні вони знаходяться в межах 2-3% від усіх операцій", - повідомив лікар.

Нагадавши, доктор Білоконь заощадила гроші українкам: як харчування впливає на жіночі органи. Білокінь зазначила, що у кожної людини свій унікальний мікробіом

Як повідомляв портал Знай.uа, Білоконь дала пораду майбутнім матусям.

Також портал Знай.uа писав, чи є життя під час вагітності: Білоконь розвінчала заборони.