Не дивлячись на те, що Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроект, яким пропонує ліквідувати Окружний адміністративний суд Києва, останній продовжує штампувати скандальні рішення, повідомляють "Подробности"

Поки голова ОАСК Павло Вовк перебуває в бігах від слідчих НАБУ, за звинуваченням у створенні злочинної організації з метою захоплення державної влади, його підлеглі приймають неоднозначні документи. Так 2 квітня 2021 року суддя Федорчук О.Б. скасував рішення Ради Національного банку про догану та висловлення недовіри першому заступнику Голови Правління НБУ Катерині Рожковій та заступнику голови правління Дмитру Сологубу за порушення ними трудової дисципліни. Нацбанк подав 15 квітня апеляційні скарги на ці посановления. А 8 квітня Регулятором подано апеляцію на рішення Солом'янського районного суду Києва за позовом першого заступника голови НБУ Катерини Рожкової про визнання незаконними та скасування вищевказаних рішень Ради Національного банку.

Нагадаємо, восени Рада Нацбанку оголосила догану і недовіру Катерині Рожковій і Дмитру Сологубу через їх Публічні виступи, зокрема голослівні обговорення в ЗМІ їх можливих звільнень. За словами голови НБУ Кирила Шевченка, вони порушили політику "єдиного голосу", що могло зашкодити взаєморозумінню регулятора з міжнародними партнерами України.

Крім того, на Рожкову відкрито десятки кримінальних справ за крадіжку коштів вкладників Платинум Банку і перепродаж боргів Укрзалізниці. Варто згадати і незаконне відмивання грошей Приватбанку через юридичну компанію "Астерс". Ось і виходить: рука руку миє-корупціонер захищає корупіонера.

Що ж до ОАСК, то 13 квітня Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроект, яким пропонує ліквідувати Окружний адміністративний суд Києва.

Популярні новини зараз
Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще

"Достатньо сейфів, набитих мільйонами готівки, в пов'язаних з керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов з кабінетів суддів, які думають, що переважують все в нашій країні. Суд, одним рішенням якого може бути поставлений хрест на будь-якому досягненні держави, будь-якій реформі, буде ліквідований, " - заявив президент.

Цьому передувало затримання двох адвокатів-посередників, яких НАБУ і САП викрили "на гарячому" при отриманні неправомірної вигоди для подальшої її передачі суддям ОАСК. Під час обшуку в будівлі суду були виявлені: понад 3,7 млн дол, 840 тис.євро, 20 тис. фунтів, 230 тис. грн і 100 шекелів.

У липні 2020 року НАБУ представило відео про Вовка і ОАСК, де голова суду і суддя обговорювали, як будуть "владу захоплювати".

Голову ОАСК Павла Вовка підозрюють у створенні злочинної організації з метою захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів, Вищою радою правосуддя та створення штучних перешкод у їх роботі. 3 лютого Вищий антикорупційний суд дозволив НАБУ примусово доставити до суду Вовка, проте його п'ять разів не змогли привести, оскільки не знайшли ні на роботі, ні вдома.