РФ завжди буде проштовхувати свій сценарій, який для України абсолютно не підходить. Єдиний сценарій, який може влаштовувати Україну - це коли ми будемо на власних кордонах. Про це в ефірі 4 каналу заявив екскомандир полку “Азов”, керівник Центрального штабу Нацкорпусу Максим Жорін.

Коментуючи новину про відведення російських військ від українських кордонів, Жорін назвав помилкою радісну реакцію влади. “Найбільшою взагалі помилкою зараз буде розслаблятись або вважати, що все закінчилось і далі все буде добре. Нічого не закінчилось, і добре точно не буде, тому що війна в нас не закінчилась. Більше того, вірити в слова очільників Російської Федерації немає взагалі жодного сенсу”, - заявив керівник штабу Нацкорпусу. Також він зазначив, що це було “надзвичайно дороге тренування для російських військ, які тепер знають всю логістику”.

За словами Жоріна, Україна має цю паузу використати на свою користь. Серед першочергових питань - питання оборони, ухвалення законів про територіальну оборону та боротьбу з колаборантами.

Нагадаємо, що законопроект про протидію колабораціонізму, ініційований представниками Нацкорпусу, зареєстрований у Верховній Раді 24 лютого цього року.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк блиснула принадами в Туреччині: справжня фараонша

Михайло Добкін оскандалився "фронтовою" кашею 9 травня

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Показати ще