Некомпетентність влади, захмарні тарифи, нескінченні «прогини» під МВФ, знищення судової та законодавчої системи можуть остаточно зруйнувати країну. Тому всі ті люди, які живуть з відкритими очима, які бачать, що насправді відбувається, повинні згуртуватися під єдиним гаслом "Врятуємо Україну!"

Про це повідомляється на сайті "За життя"

До цього закликав народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович, виступаючи на засіданні Погоджувальної ради лідерів депутатських груп і фракцій у понеділок, 26 квітня 2021 року.

За словами політика, він регулярно здійснює робочі поїздки по країні і бачить не поліпшення ситуації, про що браво любить розповідати влада, а тільки погіршення.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Настя Каменських перетворилася на Катю Осадчу і станцювала, як у 17 років: "У кожного чоловіка мікроінсульт"

Учасники шоу "Холостячка" розкрили головну помилку першого сезону: так робили Рибак та Елларт

У Києві діти намагалися скинути переляканого кота з вікна багатоповерхівки: жалібно нявкав і дригав лапками

Показати ще

"Зараз кажу без будь-якої політики: проїхавши півкраїни, я побачив тільки зруйновану медицину. Я чую, що ми ніби як перемогли коронавірус, а бачу лікарні (особливо районні та міські), в буквальному сенсі знищені нещасливою "реформою Супрун" і її нинішніми "гідними" послідовниками; бачу лікарні, де хворих нічим і нема за що лікувати. Пам'ятаєте, як нас дурили, мовляв, гроші підуть за пацієнтом? Зараз пацієнтів все більше і більше, місць не вистачає, а гроші, мабуть, «заблукали» і пішли в чиїсь кишені... Але, мабуть, у мене щось з очима!.."– - з іронією зауважив Вадим Рабінович.

Наступний пункт - економіка. Народний депутат нагадав про те, як на урядових трибунах і з телеканалів країни влада звітує про економічне зростання, перемогу чергових реформ і чергові досягнення уряду.

"А що побачив я? Я побачив катастрофу! Я побачив ледь виживаючий бізнес, задавлений поборами і податками. На одного працюючого-десять перевіряючих. Конкуренція є, але тільки у звалищ, де зубожілі люди почали шукати їжу. Люди біжать або збираються тікати з країни. Враження таке, що нас спеціально добивають. Але, знову ж таки, це у мене, напевно, щось з очима!» - не виключив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя».

Втім, вважає Вадим Рабінович, не можна стверджувати, що у влади взагалі немає перемог.

"Кілька місяців тому були переможно закриті опозиційні телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK. Тоді нам пояснили, що їх співвласники нібито фінансують тероризм, і пообіцяли «обов'язково пред'явити» доводять це документи. Але пройшло майже три (!) місяці, свободу слова вбили, а документи десь «заблукали», і ніхто їх не бачив. Мабуть, у всіх нас щось з очима!.." – звернув увагу політик.

"Економіки Немає, розвитку немає, вбивається навіть маленька Віра в майбутнє, а є тільки війна влади з Партією «ОПЗЖ», є десятки надуманих кримінальних справ по нашим соратникам, маса наклепу і жодного юридичного документа... Як в гірші роки за нашими активістами встановлено спостереження, а полювання за головою нашої політради Віктором Медведчуком і зовсім перетворилася на головну справу правлячої системи», – вважає Вадим Рабінович.

Втім, продовжив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", є й інше трактування подій.

«З очима українців все гаразд - вони бачать те, що є насправді. А саме: некомпетентність влади, захмарні тарифи, нескінченні прогини під МВФ, знищення судової і взагалі законодавчої системи. Все це може остаточно зруйнувати Україну. Тому ми з вами, вищий законодавчий орган парламентсько-президентської країни, не маємо права стояти осторонь – - ми повинні діяти!» - закликав колег по парламенту народний депутат.

"Скажіть, яка різниця, яка політична сила переможе у знищеній країні?! Тому сьогодні всі люди, які живуть з відкритими очима, які бачать, що насправді відбувається, повинні згуртуватися під єдиним гаслом "Врятуємо Україну!". Я впевнений, що тільки сильна парламентська Україна може врятувати нашу державу...» - заявив політик.

"А що стосується влади... детально проаналізувавши все, що вона накоїла, я можу з упевненістю сказати наступне: з очима у нас – народу України – все в порядку, а ось у вас – влади – з головою реальні проблеми!» - резюмував Вадим Рабінович.