Підвищення податків спровокує уповільнення економіки і автоматично призведе до зростання цін на товари і послуги. Про це заявив інвестаналітик Ерік Найман.

"Підвищення ПДВ викликає миттєве зростання інфляції і збільшує перерозподіли на користь бюджету з кишень людей і нормального бізнесу. Швидше це буде мінус додатковий, призведе до уповільнення економіки», - сказав Найман.

За його словами, статистика всіх країн показує, що підвищення ПДВ або акцизів викликає миттєве збільшення цін на цю величину. Тому, за його прогнозом, у разі підвищення ставки ПДВ в Україні всі ціни на товари та послуги зростуть.

Раніше лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що ініціатива влади підвищити податки знищить вітчизняне підприємництво. Вона зазначила, що неприпустимо підвищувати податки в кризу, а також підкреслила, що інші країни намагаються максимально підтримати бізнес.

У свою чергу екс-віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, коментуючи ініціативу влади про проведення податкової амністії, заявив, що шукати резерв для бюджету за рахунок підвищення податків - категорично неприйнятно.

Популярні новини зараз

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Померла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні: "Заслужила"

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Показати ще