На думку екс-помічника держсекретаря США, посла Деніела Фріда, дотримання законності має стати головною вимогою в процесі обмеження впливу олігархів. Насамперед це стосується загрози перерозподілу бізнесу та ЗМІ.

"Коли Україна буде позбавлятися від контролю олігархів, ключове, щоб медіа і економіка не почали працювати на користь інших олігархів або на користь держави. А працювали саме за законом", - завив Деніел Фрід.

Деніел Фрід є провідним експертом Atlantic Council – американського аналітичного центру, заснованого в 1961 році при Організації Північноатлантичного договору (НАТО). До 2017 року координував санкційну політику Державного департаменту США.

Як повідомлялося, 15 квітня на засіданні РНБО президент Зеленський анонсував розробку «фундаментального законопроекту про статус олігарха в нашій країні». Він доручив зайнятися підготовкою документа РНБО, офісу президента і Антимонопольному комітету.

28 квітня журналіст Дмитро Гордон закликав Володимира Зеленського розпочати процес деолігархізації з очищення самої влади. "Що таке олігархи? Олігархи – це прямий наслідок корумпованої влади. Тому що без корумпованої влади олігархів не буде. Головні олігархи засідають у владі. Це люди, які прийшли у владу, умовно кажучи, бомжами в порівнянні з тим, ким вони стали у владі. Пішли мільйонерами і мільярдерами», - заявив Гордон.

Популярні новини зараз

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Леся Нікітюк готова стати конкуренткою Олі Поляковій: "Мене кинув Андрій, Саша, Петя та Юрій"

Святослав Вакарчук перетворився на ідеального синочка - зразок для наслідування: "Мам, дякую..." 

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще