На думку екс-помічника держсекретаря США, посла Деніела Фріда, дотримання законності має стати головною вимогою в процесі обмеження впливу олігархів. Насамперед це стосується загрози перерозподілу бізнесу та ЗМІ.

"Коли Україна буде позбавлятися від контролю олігархів, ключове, щоб медіа і економіка не почали працювати на користь інших олігархів або на користь держави. А працювали саме за законом", - завив Деніел Фрід.

Деніел Фрід є провідним експертом Atlantic Council – американського аналітичного центру, заснованого в 1961 році при Організації Північноатлантичного договору (НАТО). До 2017 року координував санкційну політику Державного департаменту США.

Як повідомлялося, 15 квітня на засіданні РНБО президент Зеленський анонсував розробку «фундаментального законопроекту про статус олігарха в нашій країні». Він доручив зайнятися підготовкою документа РНБО, офісу президента і Антимонопольному комітету.

28 квітня журналіст Дмитро Гордон закликав Володимира Зеленського розпочати процес деолігархізації з очищення самої влади. "Що таке олігархи? Олігархи – це прямий наслідок корумпованої влади. Тому що без корумпованої влади олігархів не буде. Головні олігархи засідають у владі. Це люди, які прийшли у владу, умовно кажучи, бомжами в порівнянні з тим, ким вони стали у владі. Пішли мільйонерами і мільярдерами», - заявив Гордон.

Популярні новини зараз

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні: "Заслужила"

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще