Народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович з трибуни Верховної Ради привітав українців з наступаючим великим святом – Днем Перемоги.

"9 травня-день, який з завжди величезною повагою відзначали наші батьки і діди, у світовий фашизм був вбитий «осиковий кілок». Десятки мільйонів людей віддали свої життя за перемогу над цим ганебним явищем. Земля України полита кров'ю тих, хто звільняв її від фашистів. Упевнений, що у багатьох – навіть тих, хто зараз в цьому залі, – є рідні, які загинули заради наближення цієї великої перемоги», – заявив політик.

Вадим Рабінович закликав українців 9 травня - в День Великої Перемоги - у всіх куточках країни, в містах і селах вшанувати пам'ять справжніх Героїв України, і не забувати про те, що українці – нащадки переможців.

"Саме в цей день кожен з нас, у кого є совість і серце, повинен задуматися: як же так могло статися, що в Україні, яка внесла чи не найбільший внесок у перемогу Радянської Армії, зносять пам'ятники героям-визволителям? Як так вийшло, що країну-переможця фашизму перетворюють на країну переможених? Наші батьки і діди не боялися дивитися в очі смерті заради перемоги, а ми з вами-що? - злякаємося і будемо мовчати?» - обурився політик.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" впевнений, що в Україні – мільйони справжніх патріотів, яким точно відомо, хто переможці, а хто Переможені, хто справжні герої, а хто стріляли в спини зрадники.

Популярні новини зараз

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Епіфаній увічнив свого колегу, який відродив віру після безбожництва СРСР: "Будуть згадувати і молитися"

Білява зірка "Жіночого кварталу" Лєра Товстолес подражнила замерзлих українців фото з відпочинку

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

Зазначимо, що під час виступу Вадима Рабіновича до парламентської трибуни вийшла вся фракція ОПЗЖ. Народні депутати тримали в руках портрети героїв Великої Вітчизняної війни.

"Я тримаю в руках фотопортрет мого батька-він був танкістом, пройшов всю війну. Його рідний брат загинув у 42-му, брат моєї матері загинув у 43-му... Поруч зі мною біля цієї трибуни-мої товариші з портретами своїх рідних, які воювали проти фашизму, які билися за українську землю; тут також портрети видатних військових полководців тієї війни. Такі фото є в мільйонах українських сімей. Нас в Україні-абсолютна більшість! І 9 травня ми повинні це продемонструвати, ми повинні показати всім: ніхто не забутий, ніщо не забуте!"- закликав Вадим Рабінович і звернувся до всіх зі словами: "Запам'ятайте: ворог буде розбитий, перемога буде за нами!».