Народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович з трибуни Верховної Ради привітав українців з наступаючим великим святом – Днем Перемоги.

"9 травня-день, який з завжди величезною повагою відзначали наші батьки і діди, у світовий фашизм був вбитий «осиковий кілок». Десятки мільйонів людей віддали свої життя за перемогу над цим ганебним явищем. Земля України полита кров'ю тих, хто звільняв її від фашистів. Упевнений, що у багатьох – навіть тих, хто зараз в цьому залі, – є рідні, які загинули заради наближення цієї великої перемоги», – заявив політик.

Вадим Рабінович закликав українців 9 травня - в День Великої Перемоги - у всіх куточках країни, в містах і селах вшанувати пам'ять справжніх Героїв України, і не забувати про те, що українці – нащадки переможців.

"Саме в цей день кожен з нас, у кого є совість і серце, повинен задуматися: як же так могло статися, що в Україні, яка внесла чи не найбільший внесок у перемогу Радянської Армії, зносять пам'ятники героям-визволителям? Як так вийшло, що країну-переможця фашизму перетворюють на країну переможених? Наші батьки і діди не боялися дивитися в очі смерті заради перемоги, а ми з вами-що? - злякаємося і будемо мовчати?» - обурився політик.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" впевнений, що в Україні – мільйони справжніх патріотів, яким точно відомо, хто переможці, а хто Переможені, хто справжні герої, а хто стріляли в спини зрадники.

Популярні новини зараз

Погода 20 вересня закине українців до зимових холодів: діставайте шапки, сонце не повернеться

Померла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Як обрати телевізор?

Показати ще

Зазначимо, що під час виступу Вадима Рабіновича до парламентської трибуни вийшла вся фракція ОПЗЖ. Народні депутати тримали в руках портрети героїв Великої Вітчизняної війни.

"Я тримаю в руках фотопортрет мого батька-він був танкістом, пройшов всю війну. Його рідний брат загинув у 42-му, брат моєї матері загинув у 43-му... Поруч зі мною біля цієї трибуни-мої товариші з портретами своїх рідних, які воювали проти фашизму, які билися за українську землю; тут також портрети видатних військових полководців тієї війни. Такі фото є в мільйонах українських сімей. Нас в Україні-абсолютна більшість! І 9 травня ми повинні це продемонструвати, ми повинні показати всім: ніхто не забутий, ніщо не забуте!"- закликав Вадим Рабінович і звернувся до всіх зі словами: "Запам'ятайте: ворог буде розбитий, перемога буде за нами!».