Шахтарі в Україні вже півроку не отримували грошей за свою роботу, заявив заявив народний депутат, член партії "Наш край" Сергій вельможний, повідомила прес-служба політичної сили, пише Гордон.

"Гірникам по всій Україні затримують виплати заробітних плат. Шахтарі можуть померти не тільки від "ковіда", а й від голоду, адже як прогодувати свої сім'ї, якщо кошти не надходили протягом півроку? Напередодні Великодня, ви всі знаєте, наскільки подорожчали продукти харчування. Як шахтарям зібрати святковий кошик, як приготувати паску? Це риторичне питання, адже ми розуміємо, що гірники заслуговують своєчасної оплати праці, борги повинні бути погашені до настання свят – це має бути основним завданням Кабміну", – заявив політик.

Він переконаний, що гроші на це є, але їх використовують на інші цілі, наприклад, в Луганській області на сотні мільйонів гривень ремонтують дороги.

"Ми розуміємо, що це також дуже потрібно, але слід правильно розставляти пріоритети. Хто їздитиме цими дорогами, якщо жителі Луганщини постійно потерпають від дій уряду та голови ОДА [Сергія] Гайдая? Звичайно, керівництву обласної адміністрації зручно вкладати кошти в дороги, адже там легше вкрасти кошти, але кошти повинні йти на вирішення реальних проблем звичайних людей", - підкреслив нардеп.