Про це Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров заявив у своєму інтерв'ю генеральному директору МІА "Росія сьогодні" Д. К. Кисельову

"Я прочитав заяву міністра закордонних справ ФРН х. Мааса. Вважаю, що це мова відповідального політика. Не завжди МЗС ФРН займав таку виважену, далекоглядну позицію. Було безліч заяв, огульно підтримують несправедливість. Наприклад, коли Україна ввела санкції проти партії " опозиційна платформа - за життя», в.Медведчука та інших його соратників – проти власних громадян. МЗС Німеччини висловило схвалення, підкресливши, що це повністю відповідає принципам ОБСЄ. Абсурд».

Незважаючи на те, що санкції були введені 19 лютого 2021 року, українська влада не має доказів своїх звинувачень або приховує їх від громадськості.

Паризька хартія для нової Європи, підписана 21 листопада 1990 року і є одним з ключових документів ОБСЄ, передбачає право на справедливий і відкритий судовий розгляд у разі пред'явлення йому звинувачення в скоєнні злочину.

Крім того, Документ Копенгагенської наради конференції з людського виміру НБСЄ спеціально зазначає, що «адміністративні рішення, спрямовані проти будь-якої особи, будуть повністю обґрунтованими і повинні, як правило, містити вказівку на наявні звичайні засоби правового захисту». У разі ж санкцій проти Віктора Медведчука і Оксани Марченко не йдеться, про те, що такі санкції «повністю обґрунтовані», а сам указ Президента Про введення санкцій не містить відсилань до механізмів правового захисту, що є грубим порушенням вимог основних документів ОБСЄ.

Популярні новини зараз

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

У Києві діти намагалися скинути переляканого кота з вікна багатоповерхівки: жалібно нявкав і дригав лапками

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Показати ще