Комітет з питань економічного розвитку рекомендував для прийняття в першому читанні законопроект №4503 про запровадження в Україні європейського регламенту REMIT.

Про це повідомила автор законопроекту, нардеп Людмила Буймістер («Слуга Народу»).

«Щойно комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку схвалив мій законопроект №4503 про запровадження в Україні європейського регламенту REMIT. Він підвищить прозорість і конкуренцію на оптових ринках і змусить НКРЕКП припинити всі махінації на енергоринку», - повідомила нардеп на своїй сторінці в Facebook.

Вона також зазначила, що так званий «альтернативний» проект пана Геруса комітет з питань економічного розвитку відхилив.

«Нагадаю, проект закону №4503 про REMIT публічно підтримали Секретаріат Енергетичного співтовариства, Федерація європейських енерготрейдерів, Європейська бізнес-асоціація та низка інших авторитетних міжнародних інституцій. Найближчим часом проект закону буде винесений на розгляд в сесійну залу. Закликаю колег народних депутатів підтримати впровадження в Україні прозорих європейських правил роботи оптових ринків», - додала нардеп.

Популярні новини зараз

Наречену Розенка Олену-Крістіну Лебідь запідозрили у вагітності: "Новий етап у житті"

В Україну повертається жорсткий карантин: які обмеження чекають на українців

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Як обрати телевізор?

Показати ще

Нагадаємо, запровадження регламенту REMIT є однією з зобов’язань України перед Європейським союзом.