Комітет з питань економічного розвитку рекомендував для прийняття в першому читанні законопроект №4503 про запровадження в Україні європейського регламенту REMIT.

Про це повідомила автор законопроекту, нардеп Людмила Буймістер («Слуга Народу»).

«Щойно комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку схвалив мій законопроект №4503 про запровадження в Україні європейського регламенту REMIT. Він підвищить прозорість і конкуренцію на оптових ринках і змусить НКРЕКП припинити всі махінації на енергоринку», - повідомила нардеп на своїй сторінці в Facebook.

Вона також зазначила, що так званий «альтернативний» проект пана Геруса комітет з питань економічного розвитку відхилив.

«Нагадаю, проект закону №4503 про REMIT публічно підтримали Секретаріат Енергетичного співтовариства, Федерація європейських енерготрейдерів, Європейська бізнес-асоціація та низка інших авторитетних міжнародних інституцій. Найближчим часом проект закону буде винесений на розгляд в сесійну залу. Закликаю колег народних депутатів підтримати впровадження в Україні прозорих європейських правил роботи оптових ринків», - додала нардеп.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Нагадаємо, запровадження регламенту REMIT є однією з зобов’язань України перед Європейським союзом.