Саме в цей день у 2014 році Одеса показала, що це українське місто, в якому немає місця «русскому миру».

Про це заявив екскомандир полку "Азов", а нині керівник Центрального штабу Нацкорпусу Максим Жорін у відео, яке з'явилось на його Telegram-каналі.

“Тоді проросійські сили намагались захопити Одесу, але все це для них закінчилось дуже погано. Сьогодні ж різні ватні покидьки знову намагаються створити конфлікт, граючи на тих самих старих темах, що начебто вони борються з неіснуючим фашизмом та нацизмом в Україні. Хоча насправді - якщо серйозно - то вони знову формують платформу для Росії”, - зазначив Жорін.

За інформацією від керівника штабу Нацкорпусу, збір 2 травня в Одесі відбудеться на Соборній площі о 12 годині. Ініціатором маршу є Штаб оборони Одеси, який об’єднав в собі різні проукраїнські сили регіону.

Популярні новини зараз

Маски назавжди, щеплення для дітей і "примарний" імунітет: вчений розвінчав популярні міфи про коронавірус

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

“Антиукраїнські сили сьогодні активізувались знову, але ми, ветерани та патріоти, готові їм показати, що Одесу без захисту ми не залишимо”, - запевнив Жорін.

Раніше, Нацкорпус оголосив про створення Штабів оборони по всій країні, які займатимуться комунікацією між різними місцевими організаціями і структурами, та будуть готувати населення до оборони регіонів.