Саме в цей день у 2014 році Одеса показала, що це українське місто, в якому немає місця «русскому миру».

Про це заявив екскомандир полку "Азов", а нині керівник Центрального штабу Нацкорпусу Максим Жорін у відео, яке з'явилось на його Telegram-каналі.

“Тоді проросійські сили намагались захопити Одесу, але все це для них закінчилось дуже погано. Сьогодні ж різні ватні покидьки знову намагаються створити конфлікт, граючи на тих самих старих темах, що начебто вони борються з неіснуючим фашизмом та нацизмом в Україні. Хоча насправді - якщо серйозно - то вони знову формують платформу для Росії”, - зазначив Жорін.

За інформацією від керівника штабу Нацкорпусу, збір 2 травня в Одесі відбудеться на Соборній площі о 12 годині. Ініціатором маршу є Штаб оборони Одеси, який об’єднав в собі різні проукраїнські сили регіону.

Популярні новини зараз

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Арсен Мірзоян показав, заради чого тікає з дому щоранку: поки Тоня Матвієнко спить

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

“Антиукраїнські сили сьогодні активізувались знову, але ми, ветерани та патріоти, готові їм показати, що Одесу без захисту ми не залишимо”, - запевнив Жорін.

Раніше, Нацкорпус оголосив про створення Штабів оборони по всій країні, які займатимуться комунікацією між різними місцевими організаціями і структурами, та будуть готувати населення до оборони регіонів.