Ми маємо допомогти підприємцям вижити під час нинішньої кризи і розширити програми підтримки та запропонувати податкові пільги, а не збільшувати податки.

Про це заявив народний депутат Ярослав Железняк.

«Під час локдауну ми повинні давати податкові знижки. Це не наша забаганка, це приклади всіх розвинутих країн, які ви можете побачити – і в Європі, і в Азії, і на інших континентах, в Америці зокрема», - сказав Железняк.

За його словами, фракція «Голос» зареєструвала низку законопроектів щодо збільшення підтримки для бізнесу та закликає депутатів якнайшвидше їх ухвалити.

«Зараз ми повинні сконцентруватися, щоб наш бізнес, особливо малий і середній, пережив цей період», - наголосив Железняк.

Популярні новини зараз
600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася
Показати ще

Депутат також зазначив, що в окремих регіонах місцева влада готова звільнити підприємців від сплати деяких податків, а центральна влада повинна надати їм таку можливість на рівні закону.

«Дати можливість зробити місцевим органам влади додаткові заходи, які дають податкові знижки. Вони хочуть. Я розмовляв з деякими мерами, вони не проти звільнити від деяких податків певний бізнес, знову є таки – ресторани, кінотеатри, концертні зали. Просто немає такого законодавчого забезпечення», - сказав Железняк.

Раніше інвестаналітик Ерік Найман заявив, що підвищення податків спровокує уповільнення економіки і призведе до зростання цін на товари і послуги.

Водночас лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що ініціатива влади підвищити податки знищить вітчизняне підприємництво. Та наголосила: неприпустимо підвищувати податки в кризу, адже інші країни намагаються максимально підтримати бізнес.