Держекоінспекція проведе аудит пред’явлених збитків, які не були сплачені порушниками, щоб забезпечити їх відшкодування до державного бюджету.

«Аудит передбачатиме проведення аналітики щодо всіх випадків нарахування та пред’явлення збитків порушникам природоохоронного законодавства.

Йдеться про всі напрямки екологічного контролю – промислове забруднення, засмічення, вирубки, браконьєрство тощо», - розповів Андрій Мальований.

Посадовець зазначив, що на сьогоднішній день велика кількість коштів, обчислених за шкоду природі, не відшкодовується порушниками добровільно. Щоб їх стягнути, ДЕІ необхідно кожного разу звертатися до суду і кожного разу сплачувати судовий збір.

«Торік Держекоінспекція стикнулася з катастрофічним недофінансуванням за цією статтею видатків, цьогоріч у бюджеті для сплати судового збору передбачено 6,5 млн. грн., тож наші фахіві отримають дієвий інструмент стягнення з порушників збитків, завданих державі», - поячнив Андрій Мальований.

Популярні новини зараз

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Укрзалізниця спростила купівлю квитків: тепер без черг до каси і достатньо тільки смартфона

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

ПриватБанк, Укрсиб і Монобанк: список "колючок" для боржників збільшився, кому дозволили блокувати рахунки

Показати ще

Він також зауважив, що завдяки проведенню аудиту зможемо забезпечити повернення до держбюджету коштів, які були фактично були «вкрадені» порушниками природоохоронного законодавства.