Сьогодні відбувся публічний анонс діяльності політичної партії "Держава", на якому лідер партії Дмитро Василець окреслив основні цілі і завдання партії, такі як: народовладдя через систему референдумів з ключових та інших питань в країні.

За словами Дмитра Васильця, за допомогою референдумів необхідно прибрати штучні точки конфлікту в українському суспільстві, поставивши на референдум питання скасування декомунізації, надання російській мові статусу національної, або Статусу мови міжнаціонального спілкування, затвердити пріоритет українського законодавства над міжнародним у питаннях економіки і безпеки та інше.

Член політради Олександр Семченко також заявив про необхідність розвитку профспілок в Україні, як основи для консолідації українського суспільства в захисті своїх прав.

На заході також було заявлено про висунення Кирила Стремоусова на довибори до Верховної Ради України по 184 округу, які пройдуть восени.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко зізналися, як займаються цим потайки від доньки і тещі: "То на гастролях, то ще десь"

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще