Кабінет міністрів подав апеляційну скаргу на рішення Окружного адмінсуду Києва про необхідність звільнення 4 членів НКРЕКП, термін повноважень яких закінчився.

Про це свідчить інформація на урядовому порталі "Судова влада України".

Суд визнав незаконними повноваження 4 членів НКРЕКП-Валерія Тарасюка, Ольги Бабій, Олексія Магди та Руслана Кайдаша. Він зобов'язав уряд звільнити цих членів і провести новий відкритий конкурс, в якому вони також можуть взяти участь.

Таке рішення суд виніс ще 16 березня, воно повинно було вступити в силу 30 квітня, проте уряд вирішив подати апеляційну скаргу.

Дата розгляду апеляції на поточний момент не встановлена і питання звільнення цих чиновників відкладено до винесення апеляції.

Популярні новини зараз

Хитрий українець вигадав, як приховати номерний знак від камер автофіксації

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Олена Кравець з "Кварталу 95" кардинально змінила професію: "Неймовірний кураж"

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Окружний адмінсуд дійшов висновку про нелегітимність 4 з 6 членів НКРЕКП, оскільки вони були призначені тимчасово, строком на 3 місяці, до моменту призначення постійних членів НКРЕКП на підставі відкритого конкурсного відбору.

Відповідно, згідно з рішенням суду, після закінчення терміну перебування на посаді цих 4 тимчасових членів, тобто з січня 2020 року, рішення НКРЕКП приймаються неправомочним і некомпетентним складом.

Рішення суду прийнято за позовом компанії ТОВ "ТЕХНОІНВЕСТ" (Київська область).

Нагадаємо, чинний склад НКРЕКП був призначений у жовтні 2019 року указом президента Зеленського строком на 3 місяці. Однак 4 члени комісії, включаючи голову Тарасюка, як і раніше займають ці посади.