Родина голови НКРЕКП Валерія Тарасюка переоформила вже другу свою компанію на офшор «Юереп Дістріб'юшн Груп Лтд» на Сейшельських островах в Індійському океані.

Про це повідомив екс-глава СБУ, народний депутат Валентин Наливайченко.

«16 квітня уже друга сімейна компанія цього «відомого» топчиновника була перереєстрована на офшор з Сейшельских островів. Кінцевим бенефіціаром вказаний знову громадянин Індії. Цього разу оборудка стосувалася столичного ТОВ «Селла Груп», яке після перереєстрації змінило назву на ТОВ «Бізнес КМА», - повідомив нардеп.

За інформацією Тимчасової слідчої комісії, головою якої є Наливайченко, ця компанія до 16 квітня була зареєстрована на невістку голови НРЕКП, а директором був його рідний брат Артем Тарасюк. За його словами, компанія спеціалізується на операціях з нерухомістю.

«Це вже друга підозріла схема найближчого оточення Тарасюка з офшором на Сейшельских островах. Наголошую: топчиновники не мають права займатися сумнівними операціями з офшорами. А ті, що займаються, є корупціонерами», - повідомив Наливайченко.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Ірина Білик після розлучення з Ахмадовим нагадала про важливу істину: "Не кохай, як не віриш.."

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Анна Богдан задовольнила красунчика руками, і це не "Холостяк" Заливако

Показати ще

За його словами, зібрані ТСК дані передані до Служби безпеки України та НАБУ.

«Закликаємо СБУ та НАБУ оперативно встановити фактичних власників сейшельского офшору. Суспільна небезпека цієї оборудки в тому, що за цим корупційним відмиванням грошей можуть стояти спецслужби країни-агресора. У такому випадку, нема чого дивуватися, що керівник НКРЕКП є головним лобістом імпорту російської-білоруської електроенергії до України», - наголосив Наливайченко.

Нагадаємо, після призначення Валерія Тарасюка голови НКРЕКП восени 2019 року, його рідний брат Артем отримав в управління кілька компаній, які займалися торгівлею електричною енергією. Влітку 2020 року НАЗК почало антикорупційну перевірку голови комісії на предмет конфлікту інтересів через енергетичні компанії його брата.

Навесні 2021 року родина Тарасюка переоформила чистину сімейного бізнесу на сейшельский офшор «Юереп Дістріб'юшн Груп Лтд». Першою була переоформлена компанія «Інтермідіарі Трейд», яку брат голови НКРЕКП заснував 4 січня 2021 року, на наступний день після початку імпорту струму з Росії і Білорусі.