Народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - за життя" Вадим Рабінович дотримав свою обіцянку і провів у кінозалі Верховної Ради України демонстрацію кольорової копії легендарної кінострічки "У бій ідуть одні "старики".

«На жаль, половина народних депутатів не знає історію своєї країни, або ж просто марить, інтерпретуючи страшні події Великої Вітчизняної війни. Не будемо говорити про всі їхні помилки, а просто покажемо легендарний фільм «У бій йдуть одні "старики". Можливо, це допоможе деяким вправити мізки", - висловив надію Вадим Рабінович перед показом кінострічки.

Політик з жалем констатував, що правами на культовий фільм про війну сьогодні володіє американська компанія.

"Вдумайтеся в це - це ж якийсь кошмар-повний і безглуздий! Тим не менш, ми отримали у цієї компанії право на одноразовий показ, і особисто я з величезним задоволенням разом зі своїми колегами по Верховній Раді подивлюся першу офіційну кольорову копію кінострічки «у бій йдуть одні "старики"», – підкреслив народний депутат.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Настя Каменських з подружкою залишилися без штанів, хвалячись розкішними ногами

Обранець "Холостячки" Еллерт оригінально привітав Мішину зі святом: "У всіх моїх Ксю…"

Злата Огнєвіч показала, в чому буде на першій вечірці "Холостячки": "Аж мурашки"

Показати ще

Співголова партії "Опозиційна платформа - за життя" звернув увагу, що показ фільму – це лише мала частина заходів, які політична сила організовує на честь Дня Перемоги 9 травня.

"Буде дуже багато заходів – і у всіх містах на День Перемоги ви побачите нас, нашу партію, нашу роботу - ми розділимо з вами нашу радість!» - пообіцяв Вадим Рабінович, підкресливши при цьому, що День Перемоги – це, безумовно, не партійне свято, а свято всіх розсудливих людей нашої країни.

Разом з тим народний депутат не став відкривати завісу того, які саме заходи готує ОПЗЖ.

"На жаль, цього розповісти я поки не можу. Але заявляю відповідально: ми нікому не дозволимо принизити ветеранів і значення свята Перемоги. Упевнений: Як би фашисти не маскувалися, вони завжди залишаються фашистами. І в наш час для нашої країни це, на жаль, дуже актуально. Якщо ти не віриш в те, що країну захищали люди, загиблі через неї на фронті, і не вважаєш їх героями, то «все з тобою зрозуміло»... На жаль, такі люди не розуміють одного: в Україні 90% людей - нащадки переможців, а не тих, хто ховався по схронах і стріляв у спину», – заявив Вадим Рабінович.