У столичному Парку Вічної Слави Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій, представники єпископату, духовенства Київської єпархії та віруючі сьогодні, в День Перемоги, молилися про загиблих в роки Другої світової війни.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, панахида за загиблими відбулася біля монумента Вічному вогню на могилі Невідомого Солдата.

Після панахиди Предстоятель УПЦ звернувся до віруючих, та привітав українців з Днем Перемоги.

«Вітаю всіх з Днем Перемоги! Ми сьогодні вшановуємо тих наших вождів і воїнів, які поклали свої життя на полі брані, які віддали життя для того, щоб ми з вами сьогодні жили на землі. Нехай Господь упокоїть їхні душі. А тих, хто залишився в живих, яких вже небагато сьогодні, нехай Господь дасть їм здоров’я і Своє благословення. Зі святом Пасхи Христової і з Днем Перемоги! Христос Воскрес!», - привітав Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Митрополит Онуфрій
Митрополит Онуфрій

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Анна Богдан задовольнила красунчика руками, і це не "Холостяк" Заливако

"Більше нічого показати": "Холостяк" Заливако розсунув ноги біля Анни Богдан

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

Також Предстоятель УПЦ пояснив, чому з духовної точки зору так важлива перемога над фашизмом.

«Ми вшановуємо пам'ять тих, хто приніс своє життя на жертвеник вітчизни, захистив свою віру, захистив свою землю. Ця велика перемога дала світові можливість існування, адже фашизм – крайня міра суспільної гордині. Гординя нищить як людину, так і суспільство. Нехай береже нас Господь, щоб ми були наповнені любов’ю і терпінням один до одного, і щоб такої трагедії, яку ми сьогодні згадуємо, більше ніколи не відбулося», - підкреслив Митрополит Онуфрій.

По завершенню панахиди, Предстоятель УПЦ та духовенство поклали квіти до могили Невідомого Солдата.

Як повідомлялося, сьогодні в усіх храмах УПЦ відбудуться панахиди за загиблими в роки Другої світової війни. Православна Церква сьогодні святкує Антипасху, поминаючи усіх померлих.