Підвищення податків в умовах кризи не призведе до зростання надходжень до держбюджету, на яке розраховує влада на чолі з головою Податкового комітету ВР Данилом Гетманцевим. Для цього потрібно, навпаки, знижувати податковий тиск.

Про це заявив політолог Євген Магда.

«Світовий досвід доводить: тільки лібералізація економіки, а не посилення фіскального тиску, сприяє економічному відродженню. Даруйте, я використаю таке порівняння, яке, я думаю, зрозуміле багатьом глядачам. Свого часу після громадянської війни в радянській Росії Ленін запровадив нову економічну політику. Навіть в умовах комуністичної держави, держави, яка декларувала будівництво комунізму, як тимчасовий крок, була дана дорога якійсь підприємницькій ініціативі - для того, щоб відновити економіку», - пояснив Магда в ефірі телеканалу «Україна 24».

За його словами, збільшення податкового тиску за нинішніх умов економічної кризи не дасть очікуваного владою ефекту – збільшення доходів до держбюджету.

«Не можна в цих умовах закручувати гайки і говорити, що ми в такий спосіб зберемо більше грошей. Це щонайменше, як на мене, помилково», - констатував Магда.

Популярні новини зараз

Настя Каменських з подружкою залишилися без штанів, хвалячись розкішними ногами

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Раніше лідер партії «Голос» Кіра Рудик заявила, що влада має запропонувати бізнесу і населенню програми підтримки, щоб пережити кризу, а не підвищувати податки.

Водночас народний депутат України Олег Синютка наголосив: підвищуючи податки, влада своїми руками нищить бізнес в Україні і провокує тотальне зростання цін.