Народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - за життя" Вадим Рабінович прокоментував звинувачення, висунуті офісом генерального прокурора і Службою безпеки України народному депутатові, голові політради партії «ОПЗЖ» Віктору Медведчуку.

"Сьогодні Медведчук - самий дратівливий елемент для влади! Звинувачення, які йому висунули, помилкові і злочинні – розслідування навіть ніхто не проводив, і ми з цим будемо розбиратися. Державна зрада – це коли жерти нічого, коли люди доведені до «зубожіння», а не ту маячню, яку вигадали і приписують голові політради партії «ОПЗЖ» Віктору Медведчуку», – сказав політик, зауваживши, що повідомлення про підозру (на момент оголошення-ред.) Медведчуку не вручили.

Рабінович звернув увагу, що його колега не залишав країну. За словами парламентарія, він, як і обіцяв, прибув в офіс генпрокурора, щоб вручити її працівникам скаргу про незаконні дії щодо нього.

"Хтось може любити або не любити Медведчука. Але закон або є, або його немає, і немає ніякої різниці, як прізвище людини – Порошенко, Медведчук або Зеленський! А те, що зараз відбувається – абсолютне беззаконня. Ви-журналісти і самі прекрасно розумієте: якщо ви мовчите, коли «вбивають» інші канали, то чекайте, що завтра прийдуть і до вас ... якщо влада рішенням РНБО закриває телеканали просто так, то давайте скажемо, що в Україні закони не діють, і тоді можна робити все: грабувати і вбивати, підвищувати тарифи нескінченно і говорити, що «ми боремося з Медведчуком». Просто Медведчук-дратівливий фактор для влади, і справа проти нього – це прикриття краху, що панує в країні», – констатував Вадим Рабінович.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Українців не впустили на матч Євро-2020 в Бухаресті з Кримом на прапорі: "Спірна територія"

"Більше нічого показати": "Холостяк" Заливако розсунув ноги біля Анни Богдан

Показати ще

Співголова ОПЗЖ додав, що вся ця ситуація показує: влада навмисно розправляється з політичною партією «Опозиційна платформа – За життя», яка випереджала надумані рейтинги правлячої політсили. На думку нардепа « "зелені" намагаються всіма засобами і методами залякати опозицію.

"Все, що сьогодні відбувається, – це політична розправа над партією, яка всупереч липовим, придуманим рейтингам, випереджала і продовжує випереджати всіх в країні. І в нинішніх умовах "ОПЗЖ" готова до всього, адже коли в країні відсутній закон, може статися що завгодно-сьогодні це торкнулося Медведчука, завтра може торкнутися інших. Але ми переможемо з будь-якого. Якщо хтось думає, що репресіями залякає партію «ОПЗЖ», то сильно помиляється. Влада продовжуватиме свої репресії, не сумніваємося. Але і ми не здамося", - резюмував Вадим Рабінович.