Опозиціонер був спокійний і впевнений у собі, навіть намагався підбадьорити своїх прихильників і ще раз запевнив представників ЗМІ в безпідставності висунутих проти нього звинувачень.

Коментуючи журналістам, які зустрічали його біля будівлі суду, можливість внесення застави в розмірі понад 300 млн грн (якщо це знадобиться), політик нагадав, що раніше незаконним рішенням РНБО проти нього і його сім'ї були введені персональні санкції і заблоковані всі рахунки.

"Так, такі гроші є у нашої сім'ї, вони задекларовані. Але, на жаль, скористатися ними Я не зможу, - пояснив він. - Тому що, як Ви знаєте, по відношенню до мене і до моєї дружини рішенням Ради національної безпеки і оборони незаконно застосовані санкції і заблоковані всі рахунки, з яких могли б надійти гроші, щоб забезпечити заставу».

При цьому Медведчук підтвердив, що у нього достатньо друзів, які зможуть, якщо знадобиться, внести потрібну суму: «Думаю, що такі люди є. У мене достатньо друзів, щоб підтримати мене в цій ситуації, якщо буде необхідно».

Опозиціонер ще раз запевнив присутніх, що не має відношення до інкримінованих йому злочинів.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко схвалила "дорослу" витівку своєї доньки: "Дозволяєте дітям?"

Дружина Віктора Павліка вперше вийшла в світ з сином: "Найстрашніший момент"

Анна Богдан задовольнила красунчика руками, і це не "Холостяк" Заливако

"Більше нічого показати": "Холостяк" Заливако розсунув ноги біля Анни Богдан

Показати ще

"Мені складно сказати, що таке "Луч" або "Промінь", звідки це взялося і чому мені це інкримінують. Можу тільки стверджувати, що я до цього, як і до іншого, про що йде мова в матеріалах підозри, не маю ніякого відношення, ‒ заявив Віктор Медведчук. - І ми будемо це доводити і в ході слідства, і в ході судового засідання».

Нардеп упевнений, що кримінальні справи проти нього – це неприкритий тиск на найбільшу опозиційну політсилу країни. А звинувачення щодо себе вважає неспроможними і бездоказовими.

"Тепер я знаю, що інкримінують представнику опозиції, щоб закрити рот мені як одному з лідерів "Опозиційної платформи – За життя", закрити рот нашої фракції і партії.

Але нічого з цього не вийде, - сказав він. - До того, що викладено в матеріалах підозри, я (ще раз повторюю) відношення не маю. Все, що зібрано в цих матеріалах, не відповідає дійсності, не підтверджено об'єктивними і матеріальними доказами".

Медведчук висловив упевненість, що захистить себе в суді, і подякував усім, хто прийшов до будівлі суду підтримати його.

"Спасибі вам велике. Не хвилюйтеся, все буде нормально, – сказав він присутнім прихильникам «опозиційної платформи-за життя». - Головне, щоб ті, хто мене підтримують і люблять, розуміли, що все буде нормально. Боротьба не зупиниться, вона продовжиться".