Народний депутат України, співголова політичної партії " опозиційна ПЛАТФОРМА - за життя» Вадим Рабінович прокоментував рішення Печерського районного суду Києва, де в четвер, 13 травня, обирався запобіжний захід народному депутату України, голові політради партії «ОПЗЖ» Віктору Медведчуку. Політик підкреслив, що в звинуваченнях Медведчуку «не було навіть 5-10% правди, а тільки політика».

"В Україні відбувається правове божевілля! Але здоровий глузд перемагає і сьогодні народ України побачив це, побачив те, «хто є хто» насправді, а також побачив повне фіаско влади. Суд над Медведчуком – це пряма спроба розправи над одним з лідерів опозиційної політичної сили. І поки "зелені «нав'язують суспільству свої» липові «рейтинги, які їх вже не врятують,» ОПЗЖ" заручається все більшою підтримкою народу, і це в черговий раз показав сьогоднішній день. Влада нас просто боїться! І, якщо говорити прагматично, вона сама своїми діями зробила сьогодні з Медведчука загальнонаціонального героя!» - вважає Вадим Рабінович.

Підтвердженням тому народний депутат назвав засідання суду.

"Те, що відбувалося в суді, пояснити складно. Суддя говорив, що " Медведчук разом з невстановленими людьми в невстановлений час в невстановленому місці в невідомій формі щось там зробив...». Прокурори заявляли, що ці «невідомі люди» є посадовими особами в Російській Федерації». На питання захисту про те, як же довести, що» невстановлені люди «» є російськими чиновниками", представник звинувачення мовчали – сказати нічого не могли. Та це ж просто божевілля: прокурори вимагали заарештувати Медведчука тільки тому, що, бачте, «у нього є мобільний телефон, і він може комусь якісь фотографії переслати...». Бачте, по телефону він сказав про те, що чув від друга про місце розташування якоїсь військової частини і його в чомусь там звинувачують...»,-обурився Рабінович.

Популярні новини зараз

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Українців не впустили на матч Євро-2020 в Бухаресті з Кримом на прапорі: "Спірна територія"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

Співголова партії " опозиційна ПЛАТФОРМА - за життя» назвав подібні дії «правовим божевіллям», логічного пояснення якому немає. Як немає пояснення і тому, чому обвинувачення вимагало понад 300 млн грн застави, адже обґрунтувати цю суму сторона обвинувачення так і не змогла.

"Це якась катастрофа, тому що з самого початку було зрозуміло: людина невинна. Адже всі так звані «докази "звинувачення - це або роздруківки з соціальних мереж, або з Інтернет-ЗМІ", - звернув увагу Вадим Рабінович.

Політик вважає, що на Віктора Медведчука «незаконно наділи браслет» (рішенням судді він відправлений під домашній арешт – ред.). Разом з тим, зауважив він, судова система сьогодні його "приємно здивувала«, оскільки «тотального виконання» хотілок»влади ми не побачили".

На питання, чи буде подана апеляція на рішення Печерського суду Києва, Вадим Рабінович відповідати не став, і запропонував звернутися з ним до адвокатів голови політради партії «ОПЗЖ» і самого Віктора Медведчука.

"Я - не адвокат Медведчука. Але на його місці я б подавав апеляцію. А як вирішать вони, я не знаю. Можливо, захист подумає, що не варто боротися з цією системою – це просто марно. У будь-якому випадку суд продемонстрував перемогу здорового глузду. А влада, замість розправи над Медведчуком, отримала з нього загальнонаціонального лідера. Вітаю, він тримався гідно, а «опозиційна ПЛАТФОРМА – за життя» продемонструвала, що ми – єдина команда», – резюмував парламентарій.