Політична ситуація в Україні давно вийшла за рамки правового поля і перетворилася на масове цькування інакомислення. Щоб приховати свою бездіяльність в питаннях миру і боротьби з корупцією, влада направила всі зусилля на переслідування опозиції і одного з її лідерів Віктора Медведчука. Про це йдеться в офіційному заява партії "опозиційна платформа - за життя".

Як зазначили в ОПЗЖ, одним з наслідків таких дій влади може стати ескалація конфлікту на Донбасі, який потенційно здатний перерости у велику війну в Європі.

«Ми маємо підстави стверджувати, що певні сили в Україні і поза нею свідомо ведуть справу саме до цього», – йдеться в заяві партії.

У зв'язку з цим «опозиційна платформа ‒ за життя» заради збереження миру в Європі закликає всіх об'єднати зусилля і «домагатися припинення переслідування українських політиків і активістів, які виступають за дипломатичне вирішення проблем в цій частині континенту, і засудити незаконні дії української влади».

У заяві також йдеться, що відповіддю влади Зеленського на діяльність опозиції стали системні репресії, а «вершиною цієї кампанії» стало звинувачення офісом генерального прокурора лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука в державній зраді, внаслідок чого на нього було накладено домашній арешт.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Зеленський підняв мінімальну зарплату: хто отримає 20 тисяч і більше

Обранець "Холостячки" Еллерт оригінально привітав Мішину зі святом: "У всіх моїх Ксю…"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

"Віктор Медведчук для України ‒ політик світу номер один. Йому нема з ким особливо конкурувати в цій номінації, оскільки політика миру офіційним Києвом оцінюється як зрада», – підкреслюється в заяві ОПЗЖ.

У політсилі нагадали, що Віктор Медведчук брав участь у багатьох переговорах щодо вирішення конфлікту на Донбасі, повернув з полону тисячі українських громадян, провів масу переговорів з офіційною Москвою для відновлення політичного діалогу.

«За все це українська влада безпідставно звинуватила його в державній зраді. Можливо, пан Медведчук і не служив інтересам цієї влади, але він служить українському народу та інтересам України», – підкреслили в «опозиційній платформі ‒ за життя».

Як зазначили в опозиційній партії, переслідування неугодних політиків українська влада списує на витрати протистояння з Москвою, «хоча при цьому багато представників влади і близькі до неї олігархи продовжують вести бізнес з Росією». Таким чином, вважають в ОПЗЖ « " війна з Росією» є лише ширмою для придушення конкурентів і «примусу заходу до ігнорування системної корупції, зриву реформ, монополізації цілих секторів економіки близькими до Зеленського бізнесменами».

"Прийшов час спільними зусиллями міжнародного співтовариства та українського суспільства змусити адміністрацію Зеленського нести відповідальність як за свої незаконні дії, так і бездіяльність в питаннях миру і боротьби з корупцією», ‒ заявили в «опозиційній платформі ‒ за життя».

Нагадаємо, 13 травня відбулося засідання Печерського районного суду міста Києва, на якому обирався запобіжний захід голові політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктору Медведчуку. Офіс генерального прокурора звинувачує політика в державній зраді і порушенні звичаїв війни. Коментуючи ці звинувачення після суду, лідер ОПЗЖ заявив, що вони не мають під собою доказової бази і є політично мотивованими.