Оскільки Президент не може звільнити Кличка з посади голови КМДА і призначити нового з посади голови КМДА згідно із законом, Банкова спробує відсторонити його через рішення РНБО. Про це заявив експерт Юрій Романенко.

Він спрогнозував наступні кроки Офісу Президента в спецоперації проти Віталія Кличка на своїй сторінці в Фейсбук.

«Весь тиждень до п'ятниці - будуть продовжувати кошмарити всі можливі підрозділи мерії і вручати «підозрі» наліво і направо. Ймовірно, спробують вручити підозру і голові виконкому партії УДАР Артуру Палатному. Юридична сторона справи мало цікавить, в серіальному мисленні Банкової головне - картинка. Після такої артпідготовки в п'ятницю буде проведено засідання РНБО, на якому ухвалять рішення «тимчасово відсторонити Кличка з голови КМДА через конфлікт інтересів, щоб не заважав слідству», - написав Романенка.

Після рішення РНБО Зеленський видасть указ про звільнення Кличко і призначить заступником Олексія Кулебу - ставленика глави ОП Єрмака.

«Після РНБО Зеленський видає Указ про відсторонення Кличко. Розрахунок на те, що тимчасово виконувати обов'язки буде один з перших заступників Віталія Кличка - Олексій Кулеба. Як ви вже здогадалися - це представник партії Слуга Народу, ставленик Єрмака», - вважає експерт.

Популярні новини зараз

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Схеми обману українців у супермаркетах: як не потрапити на гачок і не купити втридорога зіпсований продукт

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Показати ще

Романенко нагадав, що за законом Президент може призначити главою КМДА тільки людину, яку кияни обрали мером столиці.

«Призначити свого главу КМДА Банкова не може за законом. Цілих три рішення Конституційного суду (від 6 липня 1999 року, від 25 грудня 2003 року і від 3 жовтня 2005-го) прямо говорять, що президент має право призначити главою КМДА виключно обраного киянами міського голову. Тому Банкова, щоб не потонути в юридичній війні, спробує оформити «захоплення» Києва через тимчасово виконуючого голови КМДА. Іншими словами, раз по закону Кличко зняти з голови КМДА не можна, спробують зняти через РНБО», - підсумував експерт.

Раніше Віталій Кличко закликав Банкову припинити незаконні дії, адже цей «серіальчік» шкодить міжнародному іміджу України.