Найбільші мережі АЗС знизили ціни на бензин і дизельне паливо на 1-2 грн/л на виконання постанови Кабінету Міністрів Про державне регулювання роздрібних цін на нафтопродукти з прив'язкою до котирувань Platts CIF NWE (порти Амстердам-Роттердам-Антверпен).

Такі дані навело видання enkorr.

На станціях WOG і ОККО бензин марки А - 92 подешевшав відразу на 1,24 грн/л, до 29,75 грн/л, бензин А-95 — на 1,77 грн/л, до 30,22 грн/л, дизельне паливо — на 2,1 грн/л, до 27,89 грн/л.

SOCAR опустив ціну бензинів на 1,29-2,06 грн/л. найбільша консолідована мережа АЗС групи «Приват» знизила ціни на дизельне паливо на 1 грн/л, до 27 грн/л.

Нагадаємо, 14 травня Кабінет Міністрів на період карантину ввів регульовані ціни на бензин і дизельне паливо. За рішенням уряду, АЗС повинні продавати бензин і дизпаливо за цінами з прив'язкою до європейських котирувань в портах Північно-Західної Європи з націнкою не більше 5 грн/л для бензину і 7 грн/л для дизпалива.

Популярні новини зараз

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Анна Богдан задовольнила красунчика руками, і це не "Холостяк" Заливако

Показати ще

За аналогічним принципом в 2016-2019 роках НКРЕКП розраховувала ціну на вугілля, з прив'язкою до котирування API2 в порту Роттердама плюс вартість доставки в Україну. Ця формула отримала назву "Роттердам+".

Такий же принцип до 1 серпня 2020 року застосовувався і для регулювання цін на природний аз для населення, так звана формула «Амстердам+» і «Дюссельдорф+».