Сьогодні, 22 травня, журналіст і лідер партії «Держава» Дмитро Василець повідомив, що політична партія на своїй сторінці у Facebook зробила офіційну заяву із закликом до влади використовувати ресурси приватних медичних установ для боротьби з навалою нових мутацій COVID-19.

Про це Дмитро Василець повідомив в Telegram.

Повідомляється, що соратники партії «Держава» відмовляються байдуже спостерігати за тим, як влада безуспішно бореться з нашестям нових мутацій СOVID-19.

«Ми впевнені, що ця боротьба була в рази результативнішою, якби держава задіяла всі резерви, надані завдяки медичній реформі: щиро не розуміємо, чому влада не використовує ресурси приватних медичних установ. Адже з численних заяв наших чиновників ми знаємо, що тільки приватна медицина здатна по-справжньому подбати про здоров'я і добробут громадян», - сказано у повідомленні.

Як стало відомо, політична партія «Держава» вимагає зобов'язати приватні медичні установи зарезервувати не менше 75% своїх койко-місць для лікування громадян України на загальних підставах під керівництвом МОЗ, відповідно до тарифів «Національної служби здоров'я» бюджетним коштом (тобто, на рівних умовах з державними і муніципальними медичними установами).

Популярні новини зараз

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

56-річна Алла Мазур показала себе молоду поруч із батьками і сином: "Далося нелегко"

Робота закладів освіти з 20 вересня зміниться: встановлено нові карантинні обмеження

Лариса Ніцой "викрила" школярів по всій Україні, картина плачевна: "Ненормальна ситуація"

Показати ще

«Закликаємо власників і керівників приватних медичних установ не чекати ініціативних дій з боку держави, а проявити свідомість і відповідальність перед українським народом і допомогти державній медицині боротися за життя всіх українців, а не тільки фінансово забезпечених, як це зараз заведено в приватних лікарнях», - йдеться в заяві.

Резюмується, що соратники партії залишають за собою право пікетувати найбільші приватні мережі медичних установ, влаштовувати публічні цивільні перевірки й блокувати в майбутньому отримання будь-яких бюджетних грошей «приватною медициною».

Нагадаємо, в Україні анонсували нову партію «Держава»: лідер Дмитро Василець позначив основні цілі.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, які штами коронавірусу є найбільш життєздатними.