Лідер партії «Держава» Дмитро Василець у своєму телеграм-каналі розповсюдив публічну заяву партії, в якому вони закликають приватні лікарні не чекати ініціативи від держави, а самостійно допомагати лікувати українців від коронавірусу.

Згідно із заявою партії, вони не можуть залишатися байдужими щодо безуспішної боротьби з навалою все нових і нових мутацій коронавірусу.

«Ми впевнені, що ця боротьба була б в рази результативнішою, якби держава задіяла всі резерви, надані завдяки медичній реформі: щиро не розуміємо, чому влада не використовує ресурси приватних медичних установ», - заявила партія.

Вони впевнені, що тільки приватна медицина здатна по-справжньому забезпечити здоров'я і благополуччя українців за часів пандемії. Тому політична партія «Держава» вимагає зобов'язати приватні медичні установи зарезервувати не менше 75% своїх койко-місць для лікування громадян України на загальних підставах під керівництвом МОЗ на рівних умовах з державними і муніципальними медичними установами.

«Закликаємо власників і керівників приватних медичних установ не чекати ініціативи з боку держави, а проявити свідомість і відповідальність перед українським народом і допомогти державній медицині боротися за життя всіх українців, а не тільки фінансово забезпечених, як це зараз заведено в приватних лікарнях», - сказано в заяві.

Популярні новини зараз

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

21 вересня Різдво Пресвятої Богородиці: які чудеса можуть збутися та про що просити в молитві

Олександр Пікалов з "Квартал 95" розповів про "втечу" після народження сина: "Сів у автобус і поїхав"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Показати ще

В іншому випадку, заявляє партія, вони готові пікетувати великі приватні мережі медичних установ, влаштовувати публічні цивільні перевірки і блокувати в майбутньому отримання будь-яких бюджетних грошей приватною медициною.

Раніше Знай.ua повідомляв, що Бізяєв розповів, хто вийде до другого туру президентських виборів.

Нагадаємо, Бортник розповів, коли чекати нового прем'єр-міністра.