Одним із основних зацікавлених в відкритті справи «Роттердам+» був і залишається олігарх Ігор Коломойський, заявив колишній підозрюваний у цій справі, екс-глава НКРЕКП Дмитро Вовк.

Відповідну заяву він зробив в ефірі телеканалу «Прямий».

«Я вважаю, що інтересантом того, щоб ця справа жила всупереч законодавству, всупереч здоровому глузду є Ігор Валерійович», - заявив Вовк.

Він зазначив, що роль Ігоря Коломойського в цьому провадженні спостерігалась з самого початку, з 2016 року.

«Спочатку це була медійна атака, потім це були серії ідентичних цивільних адміністративних позовів, всі були програні, після того вже була ескалація з кримінальним провадженням під президентські вибори. Ще більший вал матеріалів на телеканалі «1+1». І після гримання по столу новим президентом вимагання результатів від НАБУ були оголошені підозри», -заявив Вовк.

Популярні новини зараз

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

Настя Каменських показала, як "пустує" в ліжку з Потапом: "Моя підзарядка любові"

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Показати ще

Нагадаємо, 20 травня САП уже в четверте закрила справу «Роттердам+» через відсутність у ній складу злочину. Перший раз справу було закрито ще 27 серпня 2020 року. Потім аналогічні рішення приймалися в січні і березні 2021 року.

Ці рішення також були підтверджені Офісом генерального прокурора і вищим Антикорупційним судом України.

На початку травня Офіс генпрокурора задовольнив прохання НАБУ і замінив прокурора у справі для повторного об'єктивного вивчення матеріалів справи.

Розслідування справи «Роттердам+» тривало більше ніж 4 років. У цей період було проведено понад 10 державних та міжнародних експертиз, які всі підтвердили економічну та юридичну обґрунтованість формули.

Відповідно, в ході розслідування не були встановлено ні збитків від дії формули, ні постраждалих.