Громадський діяч, голова партії «Держава» Дмитро Василець у своєму Telegram анонсував презентацію книги про корупційні дії Джо Байдена в Україні. У повідомленні говориться, що 25 травня о 10:00 в прес-клубі Брюссель-Європа Дмитро Василець виступить з презентацією цієї книги.

«Друзі, завтра в Брюсселі відбудеться презентація книги колишнього Генерального прокурора України Віктора Шокіна під назвою: «Невигадані історії міжнародної корупції Джо Байдена в Україні, або хто не може бути президентом Сполучених Штатів Америки», яку мені випала честь презентувати світовій громадськості», - заявив Василець.

У прес-релізі заходу йдеться, що 25 травня відбудеться презентація книги Віктора Шокіна – свідка злочинів американської влади. Повідомляється, що Шокін мав доступ за лаштунки української політики і міг очно спостерігати за впливом США, що він і задокументував.

«Вашій увазі буде представлена ​​книга з цілою низкою документів і фактів міжнародної корупції, яка роз'їдає нашу країну і звертає український народ у злидні. Замовчувати подібне означає ставати співучасником злочинів проти України», - зазначає Василець в своєму Telegram.

Як зазначено в прес-релізі, автор розкриває безпосередні випадки блокування Джозефом Байденом, який тоді був віце-президентом, розслідувань корупційних діянь, кримінальних справ стосовно компанії «Burisma» і шантажу управлінців України.

Популярні новини зараз

Головні новини за 26 вересня: "роман" Лесі Нікітюк з Ілоном Маском, замах на українця і випивша Ротару на концерті

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Бій-розігрів перед Усиком і Джошуа закінчився плачевно: паралізованого боксера відвезли з рингу

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував заяву Васильця, що партія «Держава» щиро не розуміє, чому влада не використовує ресурси приватних медичних установ.

Раніше Знай.ua повідомляв, що партія «Держава» закликала владу використовувати ресурси приватних медустанов для боротьби з COVID-19.

https://t.me/VasiletsDmitriy/889