Громадський діяч, голова партії «Держава» Дмитро Василець у своєму Telegram анонсував презентацію книги про корупційні дії Джо Байдена в Україні. У повідомленні говориться, що 25 травня о 10:00 в прес-клубі Брюссель-Європа Дмитро Василець виступить з презентацією цієї книги.

«Друзі, завтра в Брюсселі відбудеться презентація книги колишнього Генерального прокурора України Віктора Шокіна під назвою: «Невигадані історії міжнародної корупції Джо Байдена в Україні, або хто не може бути президентом Сполучених Штатів Америки», яку мені випала честь презентувати світовій громадськості», - заявив Василець.

У прес-релізі заходу йдеться, що 25 травня відбудеться презентація книги Віктора Шокіна – свідка злочинів американської влади. Повідомляється, що Шокін мав доступ за лаштунки української політики і міг очно спостерігати за впливом США, що він і задокументував.

«Вашій увазі буде представлена ​​книга з цілою низкою документів і фактів міжнародної корупції, яка роз'їдає нашу країну і звертає український народ у злидні. Замовчувати подібне означає ставати співучасником злочинів проти України», - зазначає Василець в своєму Telegram.

Як зазначено в прес-релізі, автор розкриває безпосередні випадки блокування Джозефом Байденом, який тоді був віце-президентом, розслідувань корупційних діянь, кримінальних справ стосовно компанії «Burisma» і шантажу управлінців України.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

"Зайка" Юлія "повернулася" до Міші Заливако після фіналу "Холостяка": "Проявив турботу і увагу"

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував заяву Васильця, що партія «Держава» щиро не розуміє, чому влада не використовує ресурси приватних медичних установ.

Раніше Знай.ua повідомляв, що партія «Держава» закликала владу використовувати ресурси приватних медустанов для боротьби з COVID-19.

https://t.me/VasiletsDmitriy/889