Громадський діяч і глава партії «Держава» Дмитро Василець у своєму Telegram-каналі розповсюдив анонс презентації книги про корупційні дії Джо Байдена в Україні.

\Презентація відбудеться сьогодні, 25 травня, о 10:00 в прес-клубі Брюссель-Європа, а трансляцію можна буде подивитися на ютуб-каналі Дмитра Васильця та на сайті клубу.

Дмитро Василець
Дмитро Василець

Назва книги - «Невигадані історії міжнародної корупції Джо Байдена в Україні, або хто не може бути президентом Сполучених Штатів Америки». Автором книги є колишній Генеральний прокурор України Віктор Шокін.

Згідно з прес-релізом презентації, Шокін був свідком подій і політичних процесів, які відбувалися в Україні. Автор розкриває особисту участь Байдена в блокуванні розслідування корупції, блокуванні кримінальних справ стосовно компанії «Burisma» і шантажу керівництва України.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

Подружка Олени Кравець з "Кварталу 95" Ірина Сопонару перетворилася на ковбоя: "Шакіра по-українськи"

Сумська розповіла, навіщо забезпечує 40-річну доньку разом з онукою: "Залишилася вдовою...я все їй дам"

Показати ще

«Деякі документи публікуються вперше. У книзі також описуються спроби політичного вбивства автора», - сказано в прес-релізі.

Дмитро Василець, який презентуватиме книгу світової громадськості, повідомив, що в цій книзі цілий ряд документів і фактів міжнародної корупції.

«Замовчувати подібне, означає стати співучасником злочинів проти України», - заявив Василець.

Як повідомляв Знай.ua, партія «Держава» закликала владу використовувати ресурси приватних медустанов для боротьби з COVID-19.

Нагадаємо, Василець заявив, що в Україні клоунада, а не боротьба з олігархами.