Громадський діяч і глава партії «Держава» Дмитро Василець у своєму Telegram-каналі розповсюдив анонс презентації книги про корупційні дії Джо Байдена в Україні.

\Презентація відбудеться сьогодні, 25 травня, о 10:00 в прес-клубі Брюссель-Європа, а трансляцію можна буде подивитися на ютуб-каналі Дмитра Васильця та на сайті клубу.

Дмитро Василець
Дмитро Василець

Назва книги - «Невигадані історії міжнародної корупції Джо Байдена в Україні, або хто не може бути президентом Сполучених Штатів Америки». Автором книги є колишній Генеральний прокурор України Віктор Шокін.

Згідно з прес-релізом презентації, Шокін був свідком подій і політичних процесів, які відбувалися в Україні. Автор розкриває особисту участь Байдена в блокуванні розслідування корупції, блокуванні кримінальних справ стосовно компанії «Burisma» і шантажу керівництва України.

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова згадала важкі часи до заміжжя з Віктором Павліком: "Я могла мало"

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Показати ще

«Деякі документи публікуються вперше. У книзі також описуються спроби політичного вбивства автора», - сказано в прес-релізі.

Дмитро Василець, який презентуватиме книгу світової громадськості, повідомив, що в цій книзі цілий ряд документів і фактів міжнародної корупції.

«Замовчувати подібне, означає стати співучасником злочинів проти України», - заявив Василець.

Як повідомляв Знай.ua, партія «Держава» закликала владу використовувати ресурси приватних медустанов для боротьби з COVID-19.

Нагадаємо, Василець заявив, що в Україні клоунада, а не боротьба з олігархами.