Поліція не давала гостям прийти на презентацію книги Шокіна про корупцію в Україні. Детальніше про це розповів у своєму Telegram-каналі громадський діяч та глава партії «Держава» Дмитро Василець.

«Презентація книги Віктора Шокіна про міжнародну корупцію в Україні під загрозою зриву», - зазначив громадський діяч.

Він розповів, що правоохоронці просто не давали гостям пройти в Прес-клуб. За словами Васильця, вони перекрили прохід до будівлі кількома кордонами. «Пускають тільки кортежі Єврокомісії та місцевих жителів за паспортами», - додає він.

Тим не менш, презентація, як повідомляє Василець, все ж таки відбулася і вони на неї потрапили завдяки самому керівнику Прес-клубу Брюссель-Європа, йому довелося особисто провести гостей через поліцію.

Варто нагадати, що цю книгу написав Віктор Шокін, колишній генеральний прокурор України, а також свідок описаних політичних подій. У своїй книзі він піддав критиці блокування розслідування фактів корупції, кримінальних справ та шантажу українського керівництва. Зокрема, додає Василець, у книзі опубліковані також і документи, що підтверджують факти міжнародної корупції в Україні.

Популярні новини зараз

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Аліна Гросу оголилася просто в літаку після "пропажі": "Додому..."

Останки рідного чоловіка Лободи були знайдені через 80 років: "У нас був шок"

Показати ще

Нагадуємо, Василець розповів деталі майже зірваної презентації книги Шокіна.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Василець презентує книгу про корупційні діяння.