ДТЕК, Миколаївська обласна рада та Миколаївська обласна державна адміністрація підписали Меморандум про співпрацю, який буде сприяти економічному та соціальному розвитку області завдяки будівництву Тилігульської ВЕС. Відновлення економічного зростання та реалізація проєктів, спрямованих на сталий розвиток, – сьогодні це спільна відповідальність бізнесу та влади.
Мета Меморандуму – зміцнення співпраці між владою та бізнесом, аналіз найбільш актуальних питань соціально-економічного розвитку Миколаївської області, а також реалізація програм екологічного і соціального партнерства в регіоні.

Меморандум про будівництво ДТЕК Тилігульської вітроелектростанції

«Цим Меморандумом ми підтверджуємо прагнення об’єднати зусилля місцевих органів державної влади, місцевого самоврядування та соціально відповідального бізнесу з метою побудови ефективного діалогу. В першу чергу для розвитку Миколаївської області і покращення життя громади. Адже поява нового інвестора – це забезпечення додаткових податкових надходжень до бюджету та створення додаткових робочих місць, що сприятиме більш комфортному рівню життя у громаді», – зазначив голова Миколаївської ОДА Віталій Кім.
«Залучення інвестицій та поява нових масштабних проєктів є головними важелями розвитку регіону. Один з напрямів нашої співпраці з ДТЕК – соціальне партнерство на територіях майбутньої вітростанції – у Коблівській і Березанській об’єднаних територіальних громадах. Першочергові соціальні проєкти, що будуть реалізовані, стосуються реконструкції системи опалення і газопостачання Березанської центральної районної лікарні, ремонту фельдшерського пункту в селі Анатолівка та реконструкції систем водопостачання в селах Краснопілля і Анатолівка», – наголосила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва.
Тилігульська ВЕС почне генерацію електроенергії вже у 2022 році. В регіоні буде створено кілька сотень тимчасових і десятки постійних робочих місць.

Меморандум про будівництво ДТЕК Тилігульської вітроелектростанції

«Меморандум про співпрацю і будівництво нових потужностей Тилігульської ВЕС створює нові можливості для регіонального розвитку, оздоровлення економічного та соціального середовища. На національному та європейському рівні цей проєкт – крок до зменшення екологічного навантаження та внесок у виконання Україною зобов’язань щодо боротьби з глобальною зміною клімату,» – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.
Інвестиції в будівництво складуть 18 млрд гривень. Потужність проекту Тилігульської ВЕС – 500 МВт, що буде сприяти скороченню викидів СО2 на 2 млн тонн щорічно.

Популярні новини зараз

У чернігівській частині "Десна" знайшли мертвим військового: що сталося з 23-річним хлопцем

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще