Справа "Роттердам+" закрита через відсутність факту порушення закону, відсутність збитків і сплив строків досудового розслідування.

Про це повідомив керівник групи прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Денис Демків в інтерв’ю виданню "Цензор.Нет".

"Мною станом на 20 травня не встановлено доказів: а) порушення законодавства, як би це вимагало законодавство з боку контрольно-ревізійних органів; б) експертизи, які би чітко вказували настання збитків від цього порушення; в) в нас більше немає строків досудового розслідування. Іншу оцінку я давати не можу", - наголосив прокурор.

Демків зазначив, що на підставі наявних матеріалів не міг ухвалити іншого рішення, крім як закрити справу "Роттердам+".

"Свою позицію висловив, і інше рішення я ухвалити не можу", - зазначив прокурор.

Популярні новини зараз
Де купити живу ялинку у Києві? Українці дізналися, коли розпочнуться новорічні ярмарки з лісовими красунями Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася
Показати ще

Нагадаємо, 20 травня САП уже в четверте закрила справу "Роттердам+" через відсутність у ній складу злочину. Перший раз справу було закрито ще 27 серпня 2020 року. Потім аналогічні рішення приймалися в січні і березні 2021 року.

Ці рішення також були підтверджені Офісом генерального прокурора і вищим Антикорупційним судом України.
На початку травня Офіс генпрокурора задовольнив прохання НАБУ і замінив прокурора у справі для повторного об'єктивного вивчення матеріалів справи.

Розслідування справи "Роттердам+" тривало більше ніж 4 років. У цей період було проведено понад 10 державних та міжнародних експертиз, які всі підтвердили економічну та юридичну обґрунтованість формули.

Відповідно, в ході розслідування не були встановлено ні збитків від дії формули, ні постраждалих.