Пішли з Нафтогазу топ-менеджери останнім часом більше займалися збереженням Коболєва в кріслі, ніж боротьбою проти будівництва Північного потоку-2.

Про це директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко написав у своєму Facebook, пише Хвиля.

Він зазначив, що вони робили це за допомогою американських лобістів і піару в Україні - за гроші Нафтогазу, тобто за державні гроші.

"Часто захист Коболєва в кріслі полягав в атаках на уряд. Тобто уряд атакували за рахунок компанії, єдиним акціонером якої є уряд. Кампанія проти уряду на захист Коболєва завадила інтересам України. Критику вирваних з контексту дій уряду щодо звільнення Коболєва і наглядової ради використовували, зокрема, як виправдання м'якої політики щодо Росії, хоча насправді це пом'якшення відбулося задовго до дій уряду", - пише Омельченко.

На думку експерта, було провалено напрямок протистояння з Газпромом, оскільки після того, як пішов Вітренко і його начебто замінила Лана (Зеркаль, - прим. Хвилі), нічого в цьому напрямку крім самопіару не відбувалося. Омельченко підкреслив, що Зеркаль, всупереч поширеній думці, не має відношення до Стокгольмського арбітражу, і займалася в МЗС іншими питаннями.

Популярні новини зараз

Євген Клопотенко заговорив про весілля із Настею Каменських: "Чого ти такий дєрзкий?"

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Показати ще

А Гламаздін "не був ідеологом, головним або єдиним двигуном санкцій США". Він, як зазначає Омельченко, приєднався до НАК після роботи з Яценюком, коли той пішов з посади прем'єр-міністра, і в той час НАК вже працював у напрямку американських санкцій: "Гламаздін відповідав за зв'язок з американськими лобістами, це була переважно Адміністративна робота".

"Осмоловська неодноразово маніпулювала фактами в комунікації Нафтогазу, допомагаючи вводити громадськість в оману щодо справжніх результатів роботи Коболєва", - резюмував Володимир Омельченко.

Нагадаємо, що вчора компанію Нафтогаз покинули Олена Осмоловська, Олена Зеркаль і Вадим Гламаздін. Їх місця зайняли Мирон Василик і Роман Супрун.